Rozliczenie podatku
Rozlicz podatek
Rozliczenie podatku
Druga klasa podatkowa
Rozlicz podatek
Druga klasa podatkowa
Ulga 10%
Rozlicz podatek
Ulga 10%
Status pendler
Rozlicz podatek
Status pendler
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Norweska telewizja chce pokazać nastolatkom „prawdziwy seks”. Teraz ogłasza casting Życie w Norwegii
Monika Pianowska 04 sierpnia 2017
08:00

Norweska telewizja chce pokazać nastolatkom „prawdziwy seks”. Teraz ogłasza casting

1
Skomentuj
Program ma oswajać nastolatki z prawdziwym obliczem życia intymnego. pixabay.com - CC0 Creative Commons
W listopadzie w Programie 3 NRK będzie miał swoją premierę nietypowy program dedykowany norweskiej młodzieży. Na potrzeby Line fikser kroppen, który poruszy kwestie seksu wśród nastolatków, telewizja potrzebuje teraz… odważnych par.
NRK P3 ogłosiło już casting dla osób chętnych do nakręcenia intymnych scen, które jednak z założenia nijak będą się miały do pornografii. Producenci szukają osób, które dadzą się sfilmować podczas stosunku, a potem zostać bohaterami programu.
Reklama

Zero plastiku i aktorstwa

Grupą docelową Line fikser kroppen mają być 17-letnie Norweżki. Producenci programu chcą uczyć nastolatki zdrowego podejścia do własnego ciała i seksualnych potrzeb. Prowadząca Line Elvsåshagen będzie omawiać m.in. kwestie pozytywnego nastawienia do swojego wyglądu, a także nierealistycznych oczekiwań młodych ludzi wobec seksu.

Żeby jednak udowodnić, że to wszechobecne w kulturze masowej demonstrowanie zoperowanych plastycznie ciał i wyreżyserowanych scen seksu generuje wśród nastolatków fałszywe oczekiwania względem życia intymnego i ludzkiego wyglądu, NRK potrzebuje naturalnych modeli.
Wyłonieni z castingu chętni pomogą pokazać prawdziwe oblicze seksu, ze wszystkimi jego aspektami – także masą niezręczności, czy momentami wręcz niebezpiecznymi. Dzięki amatorskim scenom „bez ściemy” na wizji norweska młodzież ma oswoić się z życiem intymnym i wyzbyć się kompleksów.

Według producentów Line fikser kroppen do udziału w programie zgłosiło się już kilka odważnych par.

Norwegia „pierwszy raz” ma już za sobą

To nie nowość, że norweska telewizja w sposób bezpośredni bierze na warsztat tematy, które w innych częściach świata wciąż uchodzą za tabu. W 2105 roku światowy rozgłos zyskał program dla dzieci Newton, a to za sprawą nagrania ocenzurowanego przez Facebooka, które przedstawiało prezenterkę Line Jansrud rysującą żeńskie narządy rozrodcze na nagim ciele swojej asystentki.

W odcinkach traktujących o okresie dojrzewania prowadząca zdradzała z kolei tajniki całowania i masturbacji.
Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Jan Henryk Wachala
Jan Henryk Wachala 05-08-2017 23:01

Wychowali sobie pokolenie homoseksualistów .Zezwolili na udzielanie slubów homoseksualistom i zapomnieli jak to jest między kobietą i mężczyzną.

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas