Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

4
Koniec sezonu urlopowego moje Panie!

 
 
Powrót do codziennego nurtu pracy nie musi bynajmniej oznaczać konieczności odmawiania sobie zabiegów pielęgnujących urodę.

Szczególnie pod koniec lata nasze ciało wymaga więcej uwagi i troski. Wielogodzinne eksponowanie skóry na słońcu i wietrze powoduje osłabienie jej struktury oraz podrażnienia, dlatego jesień to najlepszy czas aby zregenerować nasze ciało i przygotować je do nadchodzącej zimy.

Absolutną nowością w tym sezonie jest kriolipoza -czyli zamrażanie komórek tłuszczowych. Komórki te, po ich zamrożeniu, zostają nastepnie samoistnie usuwane z organizmu. Zabieg ten jest bezbolesny, trwa tyle co przerwa na lunch, a w dodatku jest niezwykle skuteczny.

Aby wyjść na przeciw zabieganym i zapracowanym niektóre kliniki oferujące usługi dermatologiczne, kosmetologiczne oraz medycyny estetycznej zdecydowało się otworzyć swoje filie w centrach miast. Przykładem jest nowo otwarta Anker Klinikk w centrum Oslo. Dzięki temu rozwiązaniu można w przerwie na lunch zafundować sobie manicure, pedicure a nawet botox. Tego typu zabiegi oraz o wiele więcej oferuje coraz popularniejsza lunch chirurgi.  W ofercie można znaleźć również: fraksel laser, Restylane Juviderm oraz inne dobrodziejstwa medycyny estetycznej. Wszystko to znajdziecie teraz blisko, pod ręką na Hausmannsgate 8 w centrum Oslo. Niech brak czasu nie będzie już więcej wymówką przed zadbaniem o swoją urodę! Zamiast wybrać się na ciężkostrawny lunch, zrób sobie przyjemność- umów się telefonicznie: Anker Klinikk,  22 60 74 97 i odwiedź koniecznie gabinet.

Obsługa w języku polskim.


2012-09-19_19.29.08.jpg
Przebywanie w recepcji to czysta przyjemnośćReklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Piotr S.

11-10-2012 20:06

Zastanów się lub pomyśl jeśli potrafisz , dlaczego napisałem twoje nazwisko i imie z małej litery . Mała podpowiedź , przeczytaj sobie swoją litanie pod spodem to może zatrybisz!
ps.I JESZCZE JEDNO żeby sie ktoś przypadkiem nie postarał ciebie wywalić z Mojej Norwegii za te twoje mądrości i zdjęcie .

Joanna Rembecka

11-10-2012 18:43

Pozdrawiam wszystkich dekli

Piotr S.

11-10-2012 18:11

Od kiedy to dział info stał się perfidną reklamą !!!
I już skoro robicie reklamę na pierwszej stronie zajmując dział z informacjami , to proszę o podanie cennika za tą usługę/miejsce na reklamę.Może inni też by chcieli zrobić sobię reklamkę swojej mfirmy w informacjach.
ps. niedługo będzie tak że ciekawostki Norweski będą w miejscu reklam ( po prawej str)... żal

Reklama

To może Cię zainteresować

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok