Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dyżury konsularne w Bergen, Stavanger i Trondheim Życie w Norwegii
Ambasada RP w Oslo 15 stycznia 2014
09:56

Dyżury konsularne w Bergen, Stavanger i Trondheim

Skomentuj
Wydział Konsularny Ambasady RP w Oslo organizuje dyżury konsularne w Bergen, Stavanger i Trondheim.Dyżury konsularne będą miały miejsce w następujących miejsach:


BERGEN - 29 stycznia, środa, w godzinach od 16.00 do 19.00. Miejsce spotkania: Konsulat Honorowy RP („Biuro Bjarne Rieber Gruppen"); Kalfarveien 57 A; 5022 Bergen.

STAVANGER - 5 lutego, środa,  w godzinach od 16.00 do 19.00. Miejsce spotkania: Towarzystwo Polsko-Norweskie w Stavanger; Kvernevik Bydelshus; Mjughøyden 11; 4048 Hafrsfjord.

TRONDHEIM - 26 lutego, środa, w godzinach od 16.00 do 19.00. Miejsce spotkania: Honorowy Konsulat Generalny RP; Dyres Halses gate 1A; 7014 Trondheim.

Na  dyżur należy zabrać wszystkie niezbędne dokumenty, w tym dokumenty tożsamości - paszporty, dowody osobiste - w oryginale oraz ich kserokopie.

W związku z koniecznością pobrania przy składaniu wniosków paszportowych od osób powyżej dwunastego roku życia drugiej cechy biometrycznej (odcisków palców), aplikacje dotyczące tych osób nie będą przyjmowane na dyżurze konsularnym. Ta możliwość istnieje w Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Oslo.

Zdjęcie frontowe: wikipedia.org


 

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas