Nadchodzą wielkie zakupy?

Jeszcze zdążysz z kredytem

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Wydarzenia

Mamy już trzynaście lat: dziś urodziny Mojej Norwegii

MojaNorwegia.pl

24 listopada 2021 09:20

Udostępnij
na Facebooku
3

Mamy już 13 lat! MN

Dokładnie 13 lat temu, 24 listopada 2008 roku, powstał portal MojaNorwegia.pl. Od samego początku przyświecała nam myśl, by nie tylko rzetelnie informować czytelników na temat bieżących wydarzeń w kraju fiordów, lecz przede wszystkim pomagać polskiej społeczności odnaleźć się w nowych realiach. Dziękujemy, że jesteście z nami już tyle lat!
Reklama
Trzynaście lat temu opublikowaliśmy pierwsze artykuły dotyczące realiów życia w Norwegii. Czytelnicy nam zaufali, dlatego ponad dekadę później na naszej stronie zarejestrowało się prawie 125 000 osób, a serwis stał się kluczowym medium informującym o sprawach norweskiej Polonii. Dziękujemy!
Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy atrakcyjne niespodzianki!

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy atrakcyjne niespodzianki!Źródło: MN

W pierwszym tygodniu padły serwery

Zainteresowanie czytelników, czyli Was, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Tylko w pierwszym tygodniu działalności portalu zanotowaliśmy kilka tysięcy odwiedzin, w efekcie czego padły serwery. Cieszymy się, że jesteście z nami do dziś!
Tak wyglądała nasza strona w 2013 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Tak wyglądała nasza strona w 2013 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło.Źródło: MN

Rok temu odświeżyliśmy wygląd naszego serwisu. Nowy layout strony i artykułów spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród naszych użytkowników.

13 ciekawostek na 13 urodziny

W tym roku z okazji naszych urodzin publikujemy 13 faktów dotyczących życia Polonii w Norwegii. 

Oto kilka z nich:

– Polacy stanowią największą grupę imigrantów w Norwegii – nad fiordami mieszka ich ponad 102 tysiące, podaje Centralne Biuro Statystyczne.

– Pierwsi imigranci z Polski przybyli do Norwegii w latach 1830-1831 – po upadku powstania listopadowego. 

– Tylko dwóch Polaków w historii otrzymało Medal Holmenkollen. Nagrodę przyznawaną przez Norweski Związek Narciarski otrzymali Adam Małysz (2001) oraz Kamil Stoch (2015).

Wszyskie znajdują się tutaj.
Każdego dnia publikujemy także po jednej ciekawostce na naszym profilu facebookowym:

MN dziś

Z biegiem lat nasz portal rozrastał się i zmieniał, by coraz lepiej i skuteczniej docierać do Polonii norweskiej. Obecnie codziennie publikujemy artykuły, na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach w Norwegii, jak i w Polsce.

W 2021, jak i w 2020 nasza działalność w związku z pandemią koronawirusa skupiła się zwłaszcza wokół newsroomu. Jesteśmy na bieżąco z wciąż zmieniającą się sytuacją epidemiczną w Norwegii, jak i w Polsce, postanowieniami rządowymi, gąszczem przepisów, ale przede wszystkim z Waszymi sprawami.
Stworzyliśmy moduł, który pozwala użytkownikom szybko znaleźć aktualne informacje na temat sytuacji epidemicznej.

Stworzyliśmy moduł, który pozwala użytkownikom szybko znaleźć aktualne informacje na temat sytuacji epidemicznej.MojaNorwegia.pl

Oprócz tego tworzymy unikatową społeczność: dziennie nasz portal odwiedzany jest nawet przez 40 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy w skali miesiąca generują prawie 3 miliony wyświetleń. Jesteśmy aktywni w social mediach: mojanorwegia.pl prowadzi profile na Facebooku, Instagramie i Twitterze.
Dbamy też o integrację rodaków w Norwegii, przywiązując dużą wagę do publikowania lokalnych ogłoszeń, obserwujemy także jeszcze wyższą skuteczność naszych reklam na portalu.

Źródło: MN

Dla Polaków i o Polakach

Oprócz najważniejszej funkcji, jaką jest informowanie Polonii o bieżących wydarzeniach, kładziemy nacisk także na rozwój społeczności. Szczególną popularnością w serwisie cieszy się też wyszukiwarka znajomych, dzięki której każdy spośród ponad 120 tys. użytkowników MojejNorwegii może znaleźć dla siebie kompana do rozmowy czy spędzania wolnego czasu nad fiordami. 

W 2019 roku odświeżyliśmy naszą wyszukiwarkę, co zaowocowało nie tylko bardziej nowoczesnym wyglądem, ale i opcją znajdowania znajomych blisko danej lokalizacji w Norwegii.
Posiadamy bardzo rozbudowany dział ogłoszeń, w którym użytkownicy dodają swoje anonse. Można tam znaleźć aktualne oferty pracy, sprzedaży aut czy wynajmu mieszkania.

Niespodzianki na urodziny!

Z okazji 13 urodzin przygotowaliśmy dla użytkowników 50% rabat na ogłoszenia w dziewięciu kategoriach:
  • usługi
  • praca
  • transport
  • motoryzacja
  • mieszkanie
  • uroda
  • księgowość, prawnik
  • finanse
  • medycyna

Źródło: MN

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Gabryś zgadzam się zgadzam aż Ci przewrotnie minusa zamiast plusa dałem...a co ... nie ch będzie po MojoNorwegionowemu

Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Mamy już trzynaście lat: dziś urodziny Mojej Norwegii

Jak ten czas szybko leci, jeszcze \"wczoraj\" założono anty Forum przeciwko Annekin, a już dzisiaj ten portalik, jest gorszy niż ówczesne wszystkie Fora Polonijne.
Niemniej, wszystkiego takiego czy innego.

Wywalone Mam

3 dni temu

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram