Eksplozja w centrum Oslo
Wszystkie okna w siedzibie rządu się rozleciały. Z budynków nadal unosi się dym.
Przynajmniej 8 osób jest rannych.
MN
1 NOK
Wszystkie okna w siedzibie rządu się rozleciały. Z budynków nadal unosi się dym.
Przynajmniej 8 osób jest rannych.
MN
24-07-2011 17:20
0
-2
Zgłoś
23-07-2011 19:27
0
-1
Zgłoś
23-07-2011 19:18
0
-10
Zgłoś
23-07-2011 18:41
0
-10
Zgłoś
23-07-2011 18:38
0
-2
Zgłoś
23-07-2011 18:02
0
-1
Zgłoś
23-07-2011 11:16
0
-4
Zgłoś
23-07-2011 09:03
1
0
Zgłoś