„Się kręci!”: WOŚP w tym roku w trzech norweskich miastach – my też tam będziemy

25. finał WOŚP odbędzie się 15 stycznia w Oslo, Bergen i Stavanger. wośp
Stolica zagra po raz siódmy
Kto da więcej?
Nasza redakcja również przygotowała kilka gadżetów na licytację . Do zdobycia będą między innymi nasze polsko-norweskie kalendarze.
Widzimy się o 15.00 w Misjonssalen na Tullins gate 4a!
Bergen i Stavanger też grają z Orkiestrą
W Bergen finał rozpocznie się w niedzielę o 9.00, a potrwa do 15.00. Sztab WOŚP zorganizował m.in. koncert polskiego duetu Frytt & Cezar oraz Patrycjusza Nygi. Uczestnicy będą mogli brać udział w licytacjach, podziwiać przygotowane rękodzieła, czy skosztować rodzimych potraw.
15 stycznia o 12.00 rozpocznie się natomiast finał w Stavanger. Oczywiście nie zabraknie muzyki – zagra m.in. zespół Audiofeels, Polonia oraz DJ Soft. Sztab WOŚP w Stavanger zadbał również o atrakcje dla dzieci! Oprócz tego przygotował pokaz mody, a także... show iluzjonisty Mariusza Czajki!
Finał w Bergen odbędzie się na Strandgaten 56, w Stavanger natomiast w Knervevik Bydelshus.
WOŚP gra dla najmłodszych i najstarszych
Celem tegorocznej akcji WOŚP jest ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych, a także poprawę sytuacji seniorów przebywających pod opieką medyczną.
Raport Norwegia
Twoje centrum aktualności i najnowszych wiadomości z Norwegii. Publikujemy dziesiątki informacji dziennie, abyś był zawsze na bieżąco. W jednym miejscu znajdziesz kluczowe informacje: od alertów pogodowych i sytuacji na drogach, przez doniesienia z rynku pracy, po najważniejsze wydarzenia z Oslo, Bergen, Stavanger i wszystkich regionów Norwegii.
15-01-2017 00:54
0
-3
Zgłoś
14-01-2017 15:39
13
0
Zgłoś