wujekleon wujekleon, (37 l.)

 • Miejscowość
  w Polsce
  Fikolice Średnie
 • Miejscowość
  w Norwegii
  Asker
 • Znajomi 0
 • Odsłony profilu 507
 • Posty 1

Zdjęcia (1)

0
wujekleon wujekleon (Asker, Fikolice Średnie) - dodał(a) post do tematu
18-01-2017 22:26

Zapłacę za pomoc w znalezieniu pracy w Norwegii

Zapłacę za pomoc w znalezieniu pracy w Norwegii dla dwóch osób- dla mnie i mojego chłopaka.
Razem ukończyliśmy studia, mamy po 23 lata i poszukujemy pracy za granicą w Norwegii na dłuższy okres czasu. Znamy język angielski w dobrym stopniu. Jesteśmy młodymi, szybko uczącymi się i zdrowymi osobami chętnymi do pracy. Nie mamy nałogów i jesteśmy sprawni fizycznie.
Mamy doświadczenie w pracy na produkcji. Pracowaliśmy w belgii jako magazynierzy i pakowacze w okresie wakacyjnym. Oboje posiadamy także prawo jazdy
Ważne jest też dla nas lokum na okres pracy, obecnie swojego nie posiadamy (wystarczy jeden pokój: może być mały i ciasny)
Osoby będące w stanie nam jakoś pomóc (nr telefonu, namiary, cokolwiek) bardzo proszę o kontakt na adres email
sylwiaurban949@ gmail. com
Pozdrawiam

wujekleon wujekleon
18-01-2017 22:25

Powiem ze swojego długiego doświadczenia w NO. Dwa razy pomogłem bezinteresownie, angażując w to bezpośrednio swoją osobę i dobre imię, nie dlatego że jestem wzorem cnót tylko pieniądze, które te osoby pewnie skłonne by były za to zapłacić mają się i tak nijak do sum które w Norwegii dość szybko się zarabia pracując w dobrej pracy czy pracach. Jak zarabiac nielegalnie to konkretnie. Wynik tej pomocy był taki że w jednym przypadku ta osoba pracuje i dodatkowo można na nią prywatnie liczyć, natomiast w drugim pomoc tylko mi zaszkodziła. Ponieważ ciężko jest przewidzieć jakie będą skutki takiej pomocy, więc obecnie nie pomagam. Chyba że anonimowo i niekonkretnie podając jakiś namiar link itd.

high octane
18-01-2017 17:48

Za ulomnosc placi sie wysoka cene. W Norwegii to te 50k. Jak cie nie stac, zeby tyle wydac to pojedz do Czech pracowac. Tam tyle nie wydasz na wejscie. Praca w Norwegii to kaprys, a nie sprawa pierwszej potrzeby.

Zobacz więcej komentarzy
wujekleon wujekleon (Asker, Fikolice Średnie) - dodał(a) zdjęcie
17-01-2017 21:11
wujekleon wujekleon
0.0
Wyślij

Facebook Messenger YouTube Instagram