AlexG-C , (65 l.)

AlexG-C (AlexG-C), Pobiedziska
 • Miejscowość
  w Polsce
  Pobiedziska
 • Miejscowość
  w Norwegii
  -
 • Znajomi 0
 • Odsłony profilu 470
 • Posty 9
0
AlexG-C (Pobiedziska) - dodał(a) nowy wątek
5 dni temu

Pamiętnik bezdomnego

Na początek przeprosiny i informacja w jednym:

postanowiłem, że na tym etapie ( opis „przeszłości” – historii mojego życia ) – będę pisał raz w tygodniu. Po pierwsze, mimo tego, że jestem bezdomnym na emeryturze – mam sporo „zajęć” związanych z codziennym funkcjonowanie, fundacją, walką w / z wymiarem sprawiedliwości.

Po drugie – myślę, że codzienne śledzenie moich losów ( choć mam informacje od czytelników – wyrażające zainteresowanie tym tematem, podobno i stylem pisania ) – może być „przynudnawe”.

Reasumując – słuchając czytelników, oraz „mego wnętrza” ustalamy, że nowy materiał z cyklu „Pamiętnik bezdomnego” – pojawiać będzie się w każdy piątek, aby zawsze było „coś” do poczytania na weekend ( a ja w statystykach strony, będę widział, czy system zadziałał ).

Wszystkim – mało codziennych problemów, przyjemności oraz prośba – rozejrzyj się – może wokół Ciebie jest osoba, której warto pomóc, wesprzeć. Może to sąsiad/ka, może ktoś z dalszej rodziny….

Bądź człowiekiem. Masz serce. Nie bądź obojętny.

vandas-foundation.com/2023/03/22/pamietnik-bezdomnego-3/

AlexG-C (Pobiedziska) - dodał(a) nowy wątek
13-03-2023 20:24

List otwarty do Prezesa Sądu Rejonowego w Grudziądzu

Jak może Pani, jako Prezes Sądu Rejonowego wytłumaczyć sadystyczne osiąganie satysfakcji przez Panią i zatrudnione przez Panią osoby ?

Czym wytłumaczy Pani zwłokę w działaniach podległych pracowników ( w zakresie nieterminowego wydania postanowienia o zabezpieczeniu – które winno być wydane „bezzwłocznie”. Proszę o wyjaśnienie wielomiesięcznego opóźnienia w tym zakresie.)

Te i inne pytania skierowane zostały do 94 odbiorców (m.in. Marszałkowie Sejmu i Senatu, Prezydenta, Premiera, Ministrów, posłów itd. ) O efektach - będziemy informowali...

vandas-foundation.com/2023/03/13/list-otwarty-do-prezesa-sadu-rejonowego-w-gnieznie/

mart enty
13-03-2023 21:44

AlexG-C napisał:
Jak może Pani, jako Prezes Sądu Rejonowego wytłumaczyć sadystyczne osiąganie satysfakcji przez Panią i zatrudnione przez Panią osoby ?
Czym wytłumaczy Pani zwłokę w działaniach podległych pracowników ( w zakresie nieterminowego wydania postanowienia o zabezpieczeniu – które winno być wydane „bezzwłocznie”. Proszę o wyjaśnienie wielomiesięcznego opóźnienia w tym zakresie.)
Te i inne pytania skierowane zostały do 94 odbiorców (m.in. Marszałkowie Sejmu i Senatu, Prezydenta, Premiera, Ministrów, posłów itd. ) O efektach - będziemy informowali...
vandas-foundation.com/2023/03/13/list-otwarty-do-prezesa-sadu-rejonowego-w-gnieznie/


Jak wspominałem kilka m-cy temu, Kampania Wyborcza w Pl właśnie \"nieoficjalnie\" się zaczęła
Znowu trollowy beton zaleje jak i to, tak i wiele innych forów. Łooo matko bosko częstochowsko... O la boga, czy tam Ola, czy Olek może

AlexG-C (Pobiedziska) - dodał(a) nowy wątek
12-03-2023 06:28
G123 G-321
13-03-2023 03:49

AlexG-C napisał:
Jest !!! Stało się !!! Wreszcie Prezesi Sądów Rejonowych miękną. Więcej: vandas-foundation.com/2023/03/11/prezesi-sadow-rejonowych-zaczynaja-odpowiadac/
https://www.mojanorwegia.pl//images/fbfiles/images/ves-vandas-foundation-sad-rejonowy-goleniow.

Jaki związek z Norwegią ma ten przedstawiony chłam prawnoniepoprawny z pizdowskiej polandii?

AlexG-C (Pobiedziska) - dodał(a) nowy wątek
02-03-2023 06:43

List otwary do Rzecznika Praw Obywatelskich ( wreszcie )

Te same przepisy są inaczej stosowane w sądach zarówno różnych instancji, jak i w tych samych instancjach, ale znajdujących się w innych obszarach terytorialnych. Uniemożliwia to przeprowadzenie sprawiedliwego i rzetelnego procesu i nie daje obywatelowi żadnej ochrony prawnej. Prawo powinno być w stosunku do każdego obywatela stosowane w takim sam sposób, a już na pewno interpretacja przepisów nie powinna zależeć od składu sędziwego, czy położenia sądu. Niestety obywatele niepełnosprawni, bezdomni i znajdujący się w ciężkiej sytuacji życiowej są przez sądy gorzej traktowani, ich problemy są bagatelizowane, a państwo nie zapewnia im żadnej odpowiedniej ochrony. Sam fakt braku zwolnienia od kosztów sądowych, braku dostępu do pełnomocnika procesowego z urzędu lub wyznaczenie pełnomocnika, który nie kontaktuje się z klientem, lecz sam w jego imieniu podejmuje często niekorzystne decyzje, świadczy o wadliwości stworzonych procedur.vandas-foundation.com/2023/03/02/list-otwarty-do-rzecznika-praw-obywatelskich/

AlexG-C (Pobiedziska) - dodał(a) nowy wątek
24-02-2023 19:01

Sądy - (nie)dla wszystkich

...te same przepisy są inaczej stosowane w sądach zarówno różnych instancji, jak i w tych samych instancjach, ale znajdujących się na innych obszarach terytorialnych. Uniemożliwia to przeprowadzenie sprawiedliwego i rzetelnego procesu i nie daje obywatelowi poczucia bezpieczeństwa. Prawo powinno być w stosunku do każdego obywatela stosowane w takim sam sposób, a już na pewno interpretacja przepisów nie powinna zależeć od składu sędziowskiego, czy położenia sądu.

vandas-foundation.com/2023/02/23/sady-rodzinne-i-opiekuncze-niewygodne-pytania/

AlexG-C (Pobiedziska) - dodał(a) nowy wątek
26-07-2020 09:42

Covid-19 - szukasz info ?

w obecnej chwili każdy z nas zmierza się z pandemią i doświadczeniem kruchości życia – jednocześnie widząc jego delikatność. Zdecydowaliśmy się, aby poprosić Ciebie o wsparcie naszego projektu. Pragniemy przedstawić portal www.e-spotkania.pl, którego głównym założeniem jest pełne optymizmu spojrzenie na przyszłość z obecnej sytuacji związanej z COVID-19.

Naszym celem, a zarazem ambicją, jest stworzenie platformy, w którym zagubiony i przytłoczony niespodziewanym kryzysem człowiek, spojrzy na niemoc całego świata – oczami optymisty. Serwis ma na celu jednoczenie, mobilizowanie do działania, ludzi potrzebujących wsparcia i adaptacji w nowej rzeczywistości. Często są to osoby, które nagle straciły pracę i zostały bez środków do życia, lub co więcej – doświadczyły straty kogoś bliskiego. Projekt ruszył w kwietniu br., dlatego zależy nam na współpracy z wyjątkowymi ludźmi. Korzystając z Twojego autorytetu, pragnę poprosić o emocjonalne wparcie i dobre słowo dla ludzi, którzy znajdują się teraz w złym położeniu – czy to duchowym, czy życiowym. Nawiązujemy kontakt z profesorami medycyny, psychologii, ale też politykami i osobami, których osobowość przyczyni się do rozwoju i nada charakter projektowi ( do tej pory wypowiedzieli się m.in. Maciej Orłoś czy Waldemar Malicki ). Serwis będzie promowany intensywnie na rynku polskim. Pragnę nadmienić, iż platforma będzie posiadała korespondentów z „całego świata” – na dziś są to już osoby z Kanady, Ukrainy, Hiszpanii i Majorki.

Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcesz przyłączyć się do współpracy oraz wesprzeć naszą pracę nad serwisem www.e-spotkania.pl i zagościć z napisanym „od serca” specjalnym materiałem, wspomagając nas w dotarciu do jak największego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że wspólnie zachęcimy innych, aby dołączyli do naszej inicjatywy. Razem spójrzmy w przyszłość zza pleców koronawirusa – oczywiście optymistyczną przyszłość! Możemy zaproponować Tobie przesłanie tekstu, gdzie będzie zawarta pełna informacja o Twojej aktywności.

Oczekując na życzliwą odpowiedź, prosimy o przedstawienie swojego punktu widzenia w tym właśnie „duchu”. Niech będą to wartościowe rady/porady/ wizje. Bardzo prosimy także o przesłanie swojego zdjęcia do wykorzystania na łamach serwisu, jeśli tylko zainteresuje Cię taka współpraca/uczestnictwo w naszym przedsięwzięciu.
Czekamy tylko na Ciebie !
Galeria osób, które dla nas napisały: e-spotkania.pl/strona-glowna/napisali-dla-nas/

AlexG-C (Pobiedziska) - dodał(a) nowy wątek
28-06-2020 09:39

E-spotkania.pl - wszystko o Covid-19

W obecnej chwili każdy z nas zmierza się z pandemią i doświadczeniem kruchości życia – jednocześnie widząc jego delikatność. Zdecydowaliśmy się, aby poprosić Ciebie o wsparcie naszego projektu. Pragniemy przedstawić portal www.e-spotkania.pl, którego głównym założeniem jest pełne optymizmu spojrzenie na przyszłość z obecnej sytuacji związanej z COVID-19.

Naszym celem, a zarazem ambicją, jest stworzenie platformy, w którym zagubiony i przytłoczony niespodziewanym kryzysem człowiek, spojrzy na niemoc całego świata – oczami optymisty. Serwis ma na celu jednoczenie, mobilizowanie do działania, ludzi potrzebujących wsparcia i adaptacji w nowej rzeczywistości. Często są to osoby, które nagle straciły pracę i zostały bez środków do życia, lub co więcej – doświadczyły straty kogoś bliskiego. Zakładamy, że projekt ruszy już w kwietniu br., dlatego zależy nam na współpracy z wyjątkowymi ludźmi. Korzystając z Twojego autorytetu, pragnę poprosić o emocjonalne wparcie i dobre słowo dla ludzi, którzy znajdują się teraz w złym położeniu – czy to duchowym, czy życiowym. Nawiązujemy kontakt z profesorami medycyny, psychologii, ale też politykami i osobami, których osobowość przyczyni się do rozwoju i nada charakter projektowi. Serwis będzie promowany intensywnie na rynku polskim. Pragnę nadmienić, iż platforma będzie posiadała korespondentów z „całego świata” – na dziś są to już osoby z Kanady, Ukrainy, Hiszpanii i Majorki. Brakuje nam tylko informacji z Twojego kraju.

redakcja@e-spotkania.pl


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok