Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zabawy, zwiedzanie i nauka polskiego. Wyślij dziecko na obóz językowy do Polski! Turystyka
Redakcja 01 lipca 2016
08:00

Zabawy, zwiedzanie i nauka polskiego. Wyślij dziecko na obóz językowy do Polski!

Skomentuj
Do wyboru jest wiele wariantów wyjazdowych Fot. fotolia - royalty free
Wypoczynek, zabawa i towarzystwo rówieśników – a wszystko to połączone z nauką języka polskiego. Specjalne obozy językowe mogą być doskonałym pomysłem na wakacje dla dzieci.
Obozy stworzone są z myśla o dzieciach i młodzieży w wieku 7-18 lat.

Wycieczki po polsku

Większość organizatorów w swoich programach przewiduje odwiedziny w znanych polskich miastach: Krakowie, Malborku, Kołobrzegu czy Gdańsku. Poza tym uczestnicy mają okazję wziąć udział w rozmaitych wycieczkach, warsztatach, zajęciach sportowych i wieczornych wyjściach.

Jest to dobra sposobność, by udoskonalić znajomość języka lub też zacząć jego naukę od początku. Wyjazdy tego typu pozwalają poznać dzieciom także polską kulturę, tutejsze obyczaje i tradycje.

W obozach uczestniczą dzieci i młodzież z całego świata. Wspólna nauka oraz aktywnie spędzony czas po zajęciach – gry zespołowe, zabawy, zawody sportowe, ogniska, dyskoteki, to wspaniała okazja do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni.

– Nasze kolonie opieramy od zawsze na autorskich programach, których atrakcyjność polega na połączeniu trzech aspektów aktywności: intelektualnej, emocjonalnej i fizycznej – przekonują właściciele domeny koloniezpolskim.eu. – A doskonale dobrane proporcje pomiędzy nauką a zabawą sprawiają, że pomimo niemal 100% zajęcia czasu uczestników, nikt nie będzie się nudził.

Nauka języka i wypoczynek

Doświadczeni nauczyciele potrafią w atrakcyjny i kreatywny sposób zainteresować uczniów językiem, pomóc im poszerzyć wiedzę teoretyczną i przełamać bariery językowe. Poza codziennymi lekcjami języka polskiego dzieci i młodzież mają szanse wziąć udział w bogatym programie rekreacyjnym.

Najczęściej jest on tak przygotowany, aby nie tylko pozwolił uczestnikom na praktyczne doskonalenie języka, lecz by równocześnie wyjazd był czasem wakacyjnego wypoczynku. 

– Najlepszą drogą do opanowania języka jest jego używanie w codziennych sytuacjach – zapewniają przedstawiciele firmy Glossa, jednego z organizatorów wyjazdów. – Wiemy jednak, jak ważny dla efektywnej nauki jest odpoczynek i miła atmosfera. Dlatego przygotowaliśmy bogaty program zajęć dodatkowych. Dzięki nim dzieciaki wykorzystują zdobytą wiedzę, a także poznają nowych przyjaciół. Te różnorodne spotkania z językiem sprawią, że czas kursu staje się również czasem niezapomnianych wakacji.

Ceny wahają się od 1600 do 4000 złotych w zależności od biura, miejsca oraz ilości atrakcji.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas