Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Transport i komunikacja

Wizz Air stawia na połączenia z Norwegią. Wzrośnie częstotliwość lotów na popularnej trasie

Maja Zych

03 marca 2020 13:00

Udostępnij
na Facebooku
3
Wizz Air stawia na połączenia z Norwegią. Wzrośnie częstotliwość lotów na popularnej trasie

Siatka połączeń między Gdańskiem a norweskimi miastami jest z roku na rok coraz bardziej rozbudowana. wizzair.com / materiały prasowe

Linia lotnicza Wizz Air w swojej wiosennej siatce lotów wprowadziła zmiany, które mogą ucieszyć wielu Polaków podróżujących do Norwegii. Z informacji w systemie rezerwacyjnym węgierskiej linii wynika, że już od początku czerwca popularną trasą między Gdańskiem a Molde będzie można polecieć trzy razy w tygodniu.
Obecnie połączenia między tymi lotniskami realizowane są dwa razy w tygodniu – za trzy miesiące oferta przewoźnika zostanie jednak rozszerzona, a z portu im. Lecha Wałęsy do Molde będzie można polecieć we wtorek, czwartek i sobotę.
Reklama

Dobra wiadomość dla Polaków

Zgodnie z informacjami z systemu rezerwacyjnego Wizz Air już od 2 czerwca 2020 roku z portu lotniczego w Gdańsku bezpośrednio do Molde będzie można polecieć nie dwa, a trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i soboty.

W zależności od dnia loty będą odbywać się zarówno w godzinach porannych, popołudniowych, jak i wieczornych i potrwają 2:05 godziny.

Połączenia na trasie Gdańsk-Molde
  • Wtorek 19:20
  • Czwartek 9:35
  • Sobota 13:45
Połączenia na trasie Molde-Gdańsk
  • Wtorek 21:55
  • Czwartek 12:10
  • Sobota 16:20

Zaskakująca decyzja

Decyzja o zwiększeniu częstotliwości lotów do Molde może być zaskoczeniem dla części pasażerów – w marcu 2018 roku połączenie zostało bowiem zawieszone ze względu na małe zainteresowanie podróżnych. Po raz kolejny samoloty zaczęły kursować na tej trasie dopiero po ponad półtorarocznej przerwie 1 listopada 2019 roku.
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Wojtas 80

04-03-2020 14:17

Czekamy na KRAKÓW-ÅLEAUND

boj fra oszlo

03-03-2020 20:39

...a ty chami.

Transporter _2009

03-03-2020 17:54

Kiedy Kristiansand Kraków

Facebook Messenger YouTube Instagram