Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Pasażerowie polecą bezpośrednio do stolicy: budżetowe linie z nową trasą Transport i komunikacja
Monika Pianowska 18 września 2018
14:41

Pasażerowie polecą bezpośrednio do stolicy: budżetowe linie z nową trasą

2
Skomentuj
Oslo-Gardermoen dołączyło do sieci lotnisk Wizz Air jako 143. pxhere.com/ CC0 Public Domain
18 września węgierski przewoźnik Wizz Air ogłosił otwarcie trzech nowych połączeń z Gdańska. Z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy już w przyszłym roku będzie można polecieć m.in. do stolicy kraju fiordów.
Tym razem jednak, jak w przypadku większości tanich linii, nie chodzi o oddalone od Oslo o ponad 100 kilometrów Sandefjord-Torp – do sieci lotnisk obsługiwanych przez Wizz Air dołącza Oslo-Gardermoen. Przewoźnik zapowiedział nowe trasy podczas konferencji prasowej, pochwalił się nimi również za pośrednictwem mediów społecznościowych
Bezpośrednio do norweskiej stolicy będzie można wyruszyć z Gdańska wiosną 2019 roku, pierwszy rejs wystartuje dokładnie 4 kwietnia. Zgodnie z zapowiedziami tanich linii rozbudowana siatka połączeń umożliwi codziennie podróże z lotniska im. Lecha Wałęsy do Oslo. Otwarcie sprzedaży biletów wkrótce.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
gaweryoslo
gaweryoslo 18-09-2018 21:57

Ja tesknie za Rygge to bylo lotnisko idealnie polozone jak dla mnie z czestymi polaczeniami autobusami do Oslo. Ah szkoda, ze zamkniete.

23
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
PolAker
PolAker 18-09-2018 17:04

Taa jasne i na pewno spędzę tyle czasu w busie aby dojechać na lotnisko ewentualnie pociąg ale bilet jest znacznie droższy tak więc wybieram Gardermoen drożej? Taniej dojechać i szybciej plus nie będę się stresował tym aby wcześniej się odprawić płacić za jakieś przywileje aby móc zabrać bagaż ze sobą mam gdzieś takie sopki dopłacę trochę więcej inaczej nam wejdą na głowę. Trzeba będzie płacić za miejsce w przyszłości

-13
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas