Pieniądze ze zwrotu podatku
z Norwegii w 2 tygodnie!
Sprawdź
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Loty przez cały rok za stałą cenę: tani przewoźnik wprowadzi abonament Transport i komunikacja
Maja Zych 05 grudnia 2019
10:09

Loty przez cały rok za stałą cenę: tani przewoźnik wprowadzi abonament

Skomentuj
Jeśli usługa będzie cieszyć się popularnością, w ślady Wizz Air szybko mogą pójść też inne tanie linie lotnicze. MN
Bilety miesięczne na komunikację miejską, a nawet połączenia kolejowe to już standardowa opcja, która ma zachęcić podróżnych do regularnego korzystania z danego środka transportu – na takie rozwiązanie wciąż nie mogą jednak liczyć pasażerowie budżetowych linii lotniczych, którzy muszą na bieżąco śledzić promocje, aby znaleźć loty w korzystnych cenach.
Jak dowiedział się portal Fly4free, prace nad taką usługą miał rozpocząć już jednak popularny przewoźnik Wizz Air – według nieoficjalnych informacji z początku grudnia węgierska linia już w przyszłym roku może wdrożyć opcję abonamentu, dzięki której podróżni będą mogli przez cały rok latać na danej trasie w stałej cenie.
Reklama
Na razie nie wiadomo, ile taka usługa miałaby kosztować – stała opłata za loty na danej trasie może być jednak atrakcyjną opcją dla osób pracujących za granicą, które regularnie podróżują między Polską a np. Norwegią.

Loty w stałej cenie

Według informacji portalu Fly4free usługa miałaby nosić nazwę WIZZ Pass, a miesięczne opłaty w ramach rocznego abonamentu pobierane byłyby automatycznie z karty. W zamian w cenie pasażerowi przysługiwałby jeden lot w miesiącu – na razie nie wiadomo jednak, czy chodzi tu o lot w jedną czy w dwie strony. Abonament nie będzie zawierać żadnych dodatkowych usług oprócz możliwości rezerwacji lotu bez płacenia za bilet – osoby, które zdecydują się na wykupienie WIZZ Pass, będą musiały dlatego dodatkowo opłacić wybrane udogodnienia, takie jak np. pierwszeństwo wejścia na pokład czy bagaż rejestrowany.

Węgierski przewoźnik zastrzega też, że w abonamencie obowiązywać będą ograniczenia dotyczące miejsc docelowych, dostępnych dat, liczby dostępnych miejsc i okresów rezerwacji. Według nieoficjalnych informacji opcja WIZZ Pass może być wdrożona już w pierwszej połowie 2020 roku.

O szczegóły dotyczące usługi zapytaliśmy biuro prasowe linii Wizz Air. Czekamy na odpowiedź.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Rekordowa liczba rezygnacji z kart kredytowych w bankach w Norwegii

Rekordowa liczba rezygnacji z kart kredytowych w bankach w Norwegii

Eff.14,15%, 100000kr, 5 år, kost 37120kr, Tot.137120kr Reklama

Bliżej nas