Transport i komunikacja

Budżetowy przewoźnik wznawia trasę z Polski do Norwegii. Nad fiordy polecimy już we wrześniu

Monika Pianowska

27 sierpnia 2021 17:00

Udostępnij
na Facebooku
3

Wznowione kursy będą się odbywać dwa razy w tygodniu o tych samych porach. stock.adobe.com/ fot. PPawel/ tylko do użytku redakcyjnego

Linie lotnicze Wizzair ogłosiły wznowienie sześciu zagranicznych tras z polskich lotnisk. Już od września budżetowy przewoźnik zabierze pasażerów m.in. z Gdańska do Haugesund, o czym poinformował w komunikacie prasowym z 26 sierpnia.
Wznowione kursy będą się odbywać dwa razy w tygodniu o tych samych porach. Z gdańskiego portu im. Lecha Wałęsy podróżni będą mogli wyruszyć nad fiordy w poniedziałki i piątki o godz. 6:40, zaś z powrotem z Norwegii do Polski w te same dni, lecz o godz. 9:00.
Lot na trasie Gdańsk-Haugesund potrwa ok. 1 godz. 40, a ceny biletów zaczynają się od 49 złotych. Podróże można już rezerwować w systemie WizzAir. Węgierskie linie mają w Polsce pięć baz w: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Przewoźnik obsługuje flotę 141 samolotów typu Airbus A320 i A321.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Polkrzysiek JSJSJJS

29-08-2021 15:42

socks AND sandals AND moustache A ty niby skąd czerpiesz informację że niby chętnych nie było ? Jak zwykle udzielasz się tylko w jednym celu , aby komuś dopierdzielić . Zapewniam cię że loty do Szczecina miały duże obłożenie w samolocie jak i do innych miast w Polsce gdzie Wizzair odwołał swoje loty .

Waldemar Lapczuk

2 dni temu

A dlaczego nie lata do Szczecina (Goleniów) ze Stavanger bilety na wakacje sprzedawali a kursu zero

Widocznie tylu chętnych było....

Waldemar Lapczuk

27-08-2021 22:50

A dlaczego nie lata do Szczecina (Goleniów) ze Stavanger bilety na wakacje sprzedawali a kursu zero

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram