kr

Kredyt bankowy w Norwegii

Eff. rente 14,9%, 65 000 kr. over 5 år, kost 28 730 kr., Tot. 93 730 kr.

Eff. rente 14,9%, 65 000 kr. over 5 år, kost 28 730 kr., Tot. 93 730 kr.

Świąteczne pomysły

Julebrus już w sklepach

marta.anna.domzalska@gmail.com

11 września 2014 07:05

Udostępnij
na Facebooku
2


Sklep Price rozpoczął wczoraj sprzedaż julebrus. Zainteresowanie produktem było ogromne. Dla każdego, kto chce poczuć się we wrześniu jak w Święta, mamy dobrą nowinę: nowa dostawa już w najbliższy piątek.


Zawsze jest pora na julebrus

Wrzesień trwa w najlepsze, a na weekend zapowiadanych jest aż 20 stopni ciepła. Mimo to, w Drammens Tidende pojawiła się już pierwsza w tym roku reklama julebrus.
- Właśnie otrzymaliśmy pierwszą partię Aass julebrus i postanowiliśmy od razu ruszyć z akcją reklamową. Dlaczego tak wcześnie? Ponieważ na julebrus jest zawsze popyt, niezależnie od tego, jaki obecnie mamy miesiąc – mówi Gry Dammen Nordvang ze sklepu Price.

julebrus
wikipedia.org

Gdy dziennikarze Drammens Tidende przybyli do sklepu w środę po południu, butelki z julebrus były bardzo eksponowana, a zainteresowanie klientów wręcz zaskakujące. Okazało się, że tylko w środę sprzedano aż sześć – siedem palet napoju.

Nie ma konkretnej grupy osób, która byłaby zainteresowana julebrus w sposób szczególny. Napój kupują wszyscy, od młodzieży szkolnej po osoby w podeszłym wieku. Oczywiście nikt nie kupuje tylko jednej butelki, w koszyku muszą znaleźć się co najmniej dwie lub trzy.

julebrus
flickr.com/Trond Viggo Håpnes

Świąteczne szaleństwo we wrześniu

Właściciel nie spodziewał się tak świątecznej atmosfery już we wrześniu i zamówił tylko jedną partię napoju. Szybko jednak naprawił swój błąd i po środowym szaleństwie, zamówił kolejne dziesięć palet.
- Klienci kupują po kilka butelek, czasem nawet całe skrzynki. Sprzedaż poszła dużo lepiej niż się tego spodziewaliśmy, dlatego kolejne palety przyjadą do nas już w najbliższy piątek – mówi Nordvang.

julebrus
                                                                                               flickr.com/Trond Viggo Håpnes

Zeszłoroczna partia

Manager firmy Aass twierdzi, że wypuszczanie julebrus na rynek tak wcześnie nie jest zwyczajną procedurą.
- Palety, któe zostały wysłane do sklepu Price to pozostałości z zeszłorocznej produkcji. Napoje mogły zostać albo sprzedane po niższej cenie lub wylane. Oczywiście, wybraliśmy tę pierwszą opcję. Zeszłoroczny julebrus nie jest przeterminowany, jego data ważności sięga roku 2015 – tłumaczy Leif Eliassen z Aass.

Butelkowanie tegorocznego napoju rozpoczynamy za tydzień, co oznacza, że nowa partia pojawi się na sklepowych półkach już za trzy tygodnie. Mimo, że zawartość będzie taka jak zawsze, planujemy pewne zmiany w oprawie graficznej etykiety.


Źródła: nettavisen.no / wikipedia.org / dt.no
Zdjęcie slajderowe: Adam Łukasik/Multinor

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


El Mundo

12-09-2014 00:47

u nas oranżade można kupić przez cały rok, nie trzeba czekać do świa haha i mamy białą, zółta i czerwoną hehehhe

FRYDERYK CABALA

11-09-2014 17:13

CO ZA PORĄBANY KRAJ

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram