do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Eliminacje do ME w piłce nożnej: Norwegia wygrała z Portugalią

Gunnar Solli i  Erik Huseklepp

Kibice piłki nożnej na stadionie Ullevaal w Oslo, stali się świadkami wielkiego zwycięstwa. Reprezentacja Norwegii pokonała Portugalię 1- 0 w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy 2012, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie. Jedyną bramkę dla gospodarzy w 21 minucie zdobył Erik Huseklepp!

Realną szansę dla Portugalii w 60 minucie nie wykorzystał Hugo Almeida, ponieważ sędzia podyktował spalony.

Zespół Portugali zagrał w osłabionym skłądzie, na boisku nie pojawiły się kontuzjowane gwiazdy; Cristiano Ronaldo Fabio Coentrao Benefica i Carlos Queiroz.

Queiroz został zawieszony na sześć miesięcy po badaniach, które wykazały, że brał środki antydopingowe przed mundialem w RPA.

Egil Olsen trener Norwegii, jest dumny postawy zawodników;chwali obronę i jest zadowolony z ogólnej poprawy sprawności graczy.

Norwegia, która wygrała swój pierwszy mecz kwalifikacyjny w zeszłym tygodniu Islandią 2:1, zajmuje pierwsze miejsce w grupie H, z sześcioma punktami.

Faworyt grupy Portugalia jest na czwartym mjescu, tylko z jednym punktem.