Bezpłatna opieka medyczna w Polsce

Złóż wniosek

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Zachodniopomorskie pola golfowe na prezentacji w Norwegii !

17 marca w Polskiej Ambasadzie w Oslo swoją ofertę prezentowały pola golfowe z Binowa, Międzyzdrojów i Choszczna pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Jak podkreślił – Ambasador Polski w Norwegii Wojciech Kolańczyk który otworzył spotkanie „golf w zachodniopomorskim jest ciekawą alternatywą dla Norwegów w planowaniu podróży wakacyjnych”.


Na zaproszenie ambasadora Wojciecha Kolańczyka i marszałka województwa zachodniopomorskiego
Władysława Husejki w siedzibie ambasady polskiej w Oslo przedstawiciele norweskiej branży turystycznej, mediów i klientów biznesowych mieli okazję zapoznać się z ofertą zachodniopomorskich pól golfowych. Zachodniopomorskie pola golfowe na prezentacji w Norwegii !
Wśród prelegentów był przedstawiciel Północnej Izby Gospodarczej Wojciech Ciuruś, wiceprezes szczecińskiej firmy Ciroco, która funkcjonuje również na rynku norweskim mając swoją siedzibę w Halden. W spotkaniu uczestniczyła również Małgorzata Hudyma z Polskiego Ośrodka Informacji Turystyczne w Sztokholmie. Prezentacja zakończyła się losowaniem bezpłatnej podróży golfowej do województwa zachodniopomorskiego z możliwością gry na polach golfowych.

Zachodniopomorskie pola golfowe na prezentacji w Norwegii !Spotkanie w ambasadzie było częścią planu marketingowego, który realizowany jest przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego i zachodniopomorskich pól golfowych – Binowo Park Golf Club, Modry Las Golf Club i Amber Baltic Golf Club. Zdaniem menadżerów zachodniopomorskich pól golfowych wspólna prezentacja jest doskonałym posunięciem marketingowym, który gwarantuje wspólny sukces i realizacje zamierzeń Urzędu Marszałkowskiego w zakresie promocji produktów turystycznych regionu.

Strona Województwa Zachodniopomorskiego www.um-zachodniopomorskie.pl
zachodnio.jpg

Źródło: Wydział Turystyki, Gospodarki i Promocji Województwa Zachodniopomorskiego

Reklama
Gość
Wyślij
Reklama

Gjelds Monitor

to narzędzie do monitorowania Twoich pożyczek i kart kredytowych w Norwegii.

Porównanie Twoich rat

na tle innych kredytobiorców. Pomocna ocena warunków Twoich pożyczek i kart kredytowych.

Refinansuj i oszczędzaj

Dowiedz się czy możesz obniżyć wysokość swojej raty za pomocą refinansowania.

Ponad 6 500 razy

użytkownicy włączyli monitorowanie swojego zadłużenia w Norwegii.

ZALOGUJ SIĘ

Bezpieczne logowanie przez

Facebook Messenger YouTube Instagram