
„Opowieści Papieskie”, w sali Filadelfia.
Przedstawienie to łączymy z XX rocznicą wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II do Oslo.
Teatr ITP. pochodzący z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego również chce sprostać nie łatwemu zadaniu, jak wielu artystów, by pochylić się nad tekstami naszego wielkiego rodaka Karola Wojtyły. Aby na sposób słowiańsko- marzycielskiej duszy ukazać cel naszej wędrówki do domu Boga Ojca.
Mamy tylko jeden czas, jedną chwilę by szukać sensu, dla tego kto ma odwagę szukać i ma odwagę pytać, mamy właśnie ukazany przez poezję trud naszego ludzkiego cierpienia.
Poprzez tę sztukę , która jest wystawiana przez studentów KUL-u możesz zacząć patrzeć dalej i głębiej, otwierając się na nowy horyzont jakim jest poezja, angażując swój umysł i serce. Twoja obecność będzie potwierdzeniem, że nie chcesz życ monotonią życia i uparcie trwać przy tym iż nie ma sensu jakiekolwiek poszukiwanie.
Zapraszamy do uczestnictwa lub ewentualnej pomocy przy organizacji tego przedsięwzięcia:
-informowanie swoich znajomych o przedstawieniu
-potrzebne jest również zakwaterowanie jeszcze dla 10 osób z tej grupy-która liczy 35 członków, prosimy chętnych(zamieszkałych w Oslo), którzy mogliby przyjąć pod swój dach te osoby, by zgłaszały się pod nr
tel.46373894,
lub e-mail:klub.polski.no@gmail.com
O Teatrze ITP można dowiedzieć się z ich własnej stony:
e-mail:itp.kul.lublin.pl (bez www.)
Organizator:Michał Niciejewski
Współorganizatorzy: Klub Polski w Norwegii
Reklama

Reklama
To może Cię zainteresować