Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

2
Tanie bilety na puchar świata w lotach narciarskich!

 
 Skocznia w Vikersund, Foto: wikipedia
Vikersund oferuje rodzinne zniżki na niedzielny konkurs. – Jeśli cała rodzina przyjdzie na konkurs lotów narciarskich w niedzielę 27. stycznia, dwóch dorosłych i dwoje dzieci zapłaci za cały dzień przeżyć i spektakularnej rozrywki tylko 506 koron, powiedział prezydent komitetu organizacyjnego Håvard Orsteen.

O połowę mniej niż w Tusenfryd

Największa na świecie skocznia narciarska ma zdecydowanie najlepsze na świecie ceny. Jeśli porównamy cenę całodziennego biletu do parku rozrywki Tusenfryd z ceną biletu na Puchar Świata na największej na świecie skoczni mamuciej, okazuje się, że cena biletu rodzinnego na konkurs skoku jest tańsza o ponad połowę.

Tanio dla dzieci

Szczególnie tanie w Vikersund są bilety dla dzieci. Dla tych poniżej 10 lat, bilety zamówione z wyprzedzeniem kosztują tylko 3 korony plus podatek w wysokości 27 koron, czyli 30 koron, powiedział Orsteen. Organizatorzy oferują także obniżone ceny dla młodzieży w wieku od 10 do 15 lat, w cenie od 3 do 150 koron przy zakupie przez internet.

Rodzinna niedziela

Tym, dla których istotna jest cena, zalecamy wybrać niedzielę, mówi Orsteen. Organizatorzy zdecydowali się obniżyć ceny w ten dzień i ułatwić rodzinom pod względem ekonomicznym i praktycznym przyjazd do Vikersund. -Zachęcamy do zorganizowania sobie rodzinnej wycieczki do Vikersund, powiedział Orsteen. 

 

źródło:norge24.no


Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Przemek Przemko

20-01-2013 12:06

Dzięki serdeczne i pozdrawiam

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok