Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Powrót do lat 90. Szalona impreza norweskiej Polonii [ZDJĘCIA] Rozrywka
Anna Moczydłowska 15 lutego 2018
08:30

Powrót do lat 90. Szalona impreza norweskiej Polonii [ZDJĘCIA]

Skomentuj
Pomysł zorganizowania imprezy tematycznej w klimacie lat 90. spotkał się z dużym entuzjazmem gości. fot. Love Dance Help
Powrót do lat młodości, tradycyjne muzyczne hity i zwariowane przebrania – w Felix Konferansesenter odbył się charytatywny bal karnawałowy pod nazwą „Back to the 90's! Carnival 2018”. Imprezę zorganizowało polonijne stowarzyszenie Love Dance Help, a cały dochód zostanie przekazany na chorą Anię Kruk.
– Motywem przewodnim zabawy był powrót do lat młodzieńczych większości z nas, czyli do szalonych lat 90., ich muzyki, strojów i klimatu – mówi Martyna Klimczak z Love Dance Help. – Większość gości przybyła w najmodniejszych stylizacjach z tamtego okresu. Nie muszę dodawać, że na parkiecie było bardzo kolorowo!
Ponad 250 osób bawiło się przy największych hitach ostatnich lat XX wieku, takich jak „Bailando”, „Macarena” czy polska „Bania u Cygana”. Za sterami konsoli stanął tradycyjnie Maciej Gruszczyński. Pojawił się również zespół Format, który po ostatnim występie na zeszłorocznej gali spotkał się z gorącym przyjęciem publiki, a i tym razem nie obyło się bez kilkukrotnego bisu.

Były i muzyczne niespodzianki – występ Grzegorza, który zagrał największe hity disco polo, oraz bitwa Dj'ów, gdzie do pojedynku stanęli: Dj WM oraz Dj Radar.

– Emocjom nie było końca, przeprowadziliśmy nawet konkurs na najbardziej obciachowe przebranie w stylu lat 90. – chwalą się organizatorzy.

Pomysł zorganizowania imprezy tematycznej w klimacie lat 90. spotkał się z wielkim entuzjazmem gości. Kolejna impreza już niebawem, a informacje o niej zostaną podane na profilu Love Dance Help.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas