Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Młodzieżowa Orkiestra Kameralna z Ostrołęki zagości w Norwegii


Młodzieżowa Orkiestra Kamerlana
z koncertem w Norwegii
Foto: MN
Związek Polaków w Norwegii zaprasza na koncert Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej z Ostrołęki. W środę 25. sierpnia  2010 o godz. 19.00 w Domu Polskim, (Oslo - Sandvika Folketshus Skytterdalen 2), zespół zagra na norweskiej scenie.

KONCERT poświęconu jesy 5-tej rocznicy śmierci Papieża Polaka  - "Zostań z nami - Janowi Pawłowi II z miłością ...

28.08.2010r. (20:00) - Mariaholm/okol. Oslo - odbędzie się koncert po pielgrzymce Polaków z Askim.

Młodzieżowa Orkiestra Kameralna to zespół, założony przez Jakuba Milewskiego w 2009 r. i prowadzony do tej pory. Po raz pierwszy zagościł on na ostrołęckiej scenie 16 października podczas koncertu papieskiego Szukałem Was... w małym 5-osobowym składzie.

Na chwilę obecną w pracach orkiestry uczestniczy 15 młodych muzyków i narrator (13-23 lat), którzy towarzyszą 4 wspaniałym solistkom: Martynie Ciok (vocal), Magdalenie Głażewskiej (mezzosopran), Klaudii Miłoszewskiej (vocal) i Milenie Ziemiak (vocal/sopran). Liczba osób należących do projektu Jakuba systematycznie się poszerza.

W tej chwili trwają przygotowania do nowego sezonu artystycznego i do premiery Wiary, Nadziei, Miłości -Tryptyku Smoleńskiego 10 października 2010 r., dokładnie pół roku po tragedii w Smoleńsku. Orkiestra występuje pod honorowymi patronatami JE ks. biskupa Stanisława Stefanka i Prezydenta Ostrołęki, Janusza Kotowskiego.

Serdecznie zapraszamy

Wstęp wolny!



Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok