Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
2
Skomentuj
Rozrywka

Eurowizja 2011: Polska ostatnia, Norwegia trzecia od końca

 
Magdalena Tul podczas poslkiego finału,
Foto: wikipedia
Norwegowie, którzy przed półfinałami byli pewni wysokiego miejsca w finale tegorocznego konkursu piosenki Eurowizji, mocno się przeliczyli. Ich reprezentantka Stella Mwangi zdołała w półfinale zająć 17. miejsce. Mimo to ich krytyka polskiego występu znalazła potwierdzenie w wynikach – Magdalena Tul uplasowała się na samym dole listy.


Czytaj: Eurowizja 2011: Norwegowie czują się pewnie i krytykują polski występ


Zwycięski Azerbejdżan


Sobotni finał wygrała para Ell & Nikki z Azerbejdżanu ze swoja piosenką „Running scared”. Wyprzedzili oni o 42 punkty Włocha Raphaela Gualazzi z piosenką „Madness of love” i o 46 punktów Szweda Erica Saade śpiewającego „Popular”.

W sobotni wieczór ogłoszone zostały również wyniki obu półfinałów. Okazały się one porażką zarówno dla Norwegów, jak i Polaków. Nasza eurowizyjna propozycja zdobyła w głosowaniu jedynie 18 punktów i ostatnie miejsce.

Skandynawscy komentatorzy przyznają jednak, że trzecią od końca Norwegię przed ostatnim miejscem wybroniło jedynie „nordyckie braterstwo”, które w tym wypadku oznaczało 10 punktów od Islandczyków i 8 od Finów.

Na dnie listy wyników pierwszego półfinału Polskę i Norwegię rozdziela Portugalia.


MN

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Jacek Kwiatkowski
Jacek Kwiatkowski 17-05-2011 15:05

norwegii nie ma co sie dziwic, w koncu ludzi to unich nie za wiele. Ale w polsce jest 40 milionow , a wybiera sie takie ,,cos,,. ewentualne punkty mogly zdobyc te co ,,tanczyly,, za brak stroju.

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
brzy dal
brzy dal 17-05-2011 12:24

...dokladnie tak!

np: dla polonii australijskiej...

Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas