Polacy w Norwegii

Szukasz znajomych w Norwegii? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki

08 sierpnia 2019 14:15

Udostępnij
na Facebooku

Z wyszukiwarką Mojej Norwegii bez trudu można znaleźć znajomych w całym kraju. MN

Wyjazd do obcego kraju jest z pewnością dużym wyzwaniem, ale też świetną okazją do poznania nowych ludzi i nawiązania znajomości na długie lata. Mieszkańcom Norwegii może w tym pomóc odświeżona wyszukiwarka znajomych portalu MojaNorwegia.pl – w bazie ponad 100 tys. użytkowników każdy z łatwością znajdzie dla siebie kompana do rozmowy czy spędzania wolnego czasu.
Teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek – dzięki najnowszej opcji wykrywania lokalizacji można bez trudu znaleźć osoby, które mieszkają w najbliższej okolicy.

Odświeżona wyszukiwarka

Najnowsza wersja wyszukiwarki to nie tylko odświeżony wygląd, ale też bardziej praktyczne i intuicyjne funkcje wyszukiwania – dzięki opcji wykrywania lokalizacji wyszukanie użytkowników, którzy znajdują się w tym samym mieście lub regionie, nie może być łatwiejsze.

Wyszukiwarka Mojej Norwegii ma również dodatkowe opcje, które z pewnością usprawnią szukanie znajomych – wyniki można filtrować ze względu na płeć, wiek czy miejscowość.

Użytkownicy z całego kraju

W bazie Mojej Norwegii znajduje się ponad 113 tys. użytkowników mieszkających w najróżniejszych zakątkach kraju fiordów – od południowego wybrzeża po wysunięte na samą północ Lofoty. Dzięki temu Polacy ze wszystkich norweskich miejscowości – tych małych i tych dużych – mogą z łatwością nawiązać nowe znajomości.
Gość
Wyślij
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram