kr

Kredyt bankowy w Norwegii

Eff. rente 14,9%, 65 000 kr. over 5 år, kost 28 730 kr., Tot. 93 730 kr.

Eff. rente 14,9%, 65 000 kr. over 5 år, kost 28 730 kr., Tot. 93 730 kr.

2


Prezenterzy radia Polonia Oslo
Foto: Mirosław Kaczmarczyk

Przyjemny głos i poczucie humoru to jedne z dwóch cech potrzebne do pracy w radiu. Ale to nie wszystko... Prezenterzy radia Polonia Oslo, odbyli trzydniowe szkolenie, w którym mogli poszerzyć swoje umiejętności prezentera radiowego.

Uczestnicy warsztatów poznali prawdziwy żargon dziennikarski. Poszeżyli swą wiedzę, o to jak prawidłowo zachowywać się przed mikrofonem?
Czego nie wolno robić prowadzącemu i jak rozmawiać na żywo z małomównym gościem? Nauczyli się także obrabiać i nagrywać materiał audio.

Szkolenie dało nam obraz w jakim miejscu się znajdujemy w drodze do realizacji naszego celu, jakim jest profesjonalne radio" - podkreślił Paweł, prezenter radiowy.

Czy efekty szkolenia wpłyną na nowych prezenterów i dziennikarzy radiowych? Możecie usłyszeć w godz 20 - 23, podczas wtorkowych audycji na falach 105.8 .FM lub internecie na stronie www.radiolatinamerika.no

Teraz wiem, że w rzeczywistości sprawa ma się inaczej. Magię tworzy występ jednej osoby, która przefiltrowała pracę całego zespołu - za kulisami ukryta jest ciężka praca wielu ludzi.Tutaj jedna osoba bardzo szybko może wpłynąć na tysiące słuchaczy - powiedział Łukasz, jeden z uczestników szkolenia.

Wykładowcami byli dziennikarze-profesjonaliści z radia "Mercury" w Poznaniu.

Uczestnicy składają serdeczne podziękowania dla organizatorów za przygotowanie szkolenia oraz redaktorowi naczelnemu radia za umożliwienie dostępu do sali wykładowej i studia radiowego.


Program szkoleniowy został współfinansowany przez norweski rząd.MN / Radio Polonia Oslo

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


Agnieszka W

04-02-2011 21:17

Szkolenie nie odbyłoby się w tak fajnej atmosferze gdyby nie firma, która przysłała swoich trenerów z Polski żeby nas wyszkolili. Podziękowania dla Mediastorm - Centrum Szkoleń Medialnych ( www.mediastorm.edu.pl )

DARIUSZ poplinski

16-10-2010 16:02

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram