Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Skomentuj
Polacy w Norwegii

Polak zginął w wypadku samochodowym

źródło: sxc
Wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze krajowej numer 120 przy Mjærvann doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie z nich ranne osoby przebywają w szpitalu w Ullevål. 50-letni Polak zmarł zaraz po przybyciu na miejsce.


Samochody praktycznie wjechały na siebie z łącznie trzema osobami na pokładzie. Według fotografa gazety Romerikes Blad zderzenie było bardzo poważne
– zwłaszcza jeden z samochodów został strasznie uszkodzony. Nie mogę być pewny, ale ślady wskazują na to, że mogła to być zderzenie czołowe.

Według NRK Østfold najprawdopodobniej do wypadku doszło po tym, jak prowadzący Mazdę Polak zjechał na przeciwny pas. Ekipy ratunkowe udzielały pomocy po przyjeździe na miejsce głównie jemu. Został zabrany do szpitala uniwersyteckiego w Ullevål helikopterem, lecz zmarł wkrótce po przybyciu na miejsce.

Pasażera, mężczyznę około trzydziestki helikopter zabrał do tego samego szpitala. Według policji jego stan jest stabilny. Kierowca drugiego samochodu został odwieziony do szpitala we Fredrikstad z mniejszymi obrażeniami.

Źródła: nrk, rb.no
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas