Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

42
Norwegia gra z Orkiestrą już po raz trzeci!

 
 
WOŚP 2013 już w tę niedzielę! To będzie JUŻ trzeci finał w Oslo. Krzyknijmy tak jak co roku Orkiestrowe „SIEMA !” i wspomóżmy dzieci oraz seniorów!

To będzie już 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a trzeci w Oslo. 13 stycznia, podczas eventu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na zakup urządzeń do ratowania najmłodszych, i pieniądze na opiekę medyczną dla seniorów. W zeszłym roku 2012 zebrano bagatela 57 tysięcy koron! Jak  będzie tym razem ?

Tegoroczna impreza organizowana jest przez UCI - Young Polish Norwegian Professionals Association oraz operatora sieci komórkowej MyCall. Patronat nad nią objęła Ambasada RP. Granie rozpoczynamy w klubie studenckim Chateau Neuf (niedaleko stacji t-bane Majorstuen) od godziny 16.00.


Podczas całej akcji wolontariusze będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu potrzebnego do ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Od 18.00 planowana jest także licytacja, w trakcie której zdobyć można m. in. kalendarze Mojej Norwegii oraz osobiste pióro Ambasadora RP w Oslo, J. E. Stefana Czmura. Światełko prosto z Oslo poleci do nieba o godzinie 20.00.

Muzycznie towarzyszyć nam będą zespoły polskie takie jak: EMGR, Jabaman oraz Paula i Karol a także grupa młodych norweskich artystów Cobra Coalition. Program imprezy przewiduje również moc atrakcji dla najmłodszych - liczne zabawy i konkursy przygotowane specjalnie dla nich.

Zabierzmy swoje rodziny, przyjaciół, znajomych i wspólnie wspierajmy w pozytywnej atmosferze tą coroczną akcję WOŚP. Bądźmy razem, grajmy razem! W Chateau Neuf o 16.00.


Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


BiZi Z Wlochaczewa

16-01-2013 21:29

baranek napisał:
Witam było na prawde SUPER , Dzieciaki są zadowolone a zespół Paula & Karol jesteście SUPCIO

a moja szwagierka byla i mowila, ze nudno i kiczowato.....co "ludź" to opinia

s b

16-01-2013 20:55

Witam było na prawde SUPER , Dzieciaki są zadowolone a zespół Paula & Karol jesteście SUPCIO

brzy dal

13-01-2013 20:17

...tylko

2 razy ..?

pati muzia

13-01-2013 11:26

że mu Niemcy, albo takie inne
Ojczyznę w świniarnię zamienili

przerost formy nad trescia

tez sie lansujesz na Owsiaku jak doda i Mlynarska ta to jeszcze jako przyjaciel chinskich recznikow zaczynala

ale ze za Sikorskiego tak malo daja
niezalezna.pl/37144-polacy-nie-chca-siko...kiestre-tylko-207-zl


juz 1 593 183zl

brzy dal

13-01-2013 11:24

...lena

dziekuje

za komplement !

p/s:
brzydkiej niedzieli...

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok