Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Skomentuj
MN 17 lutego 2012
10:03
Polacy w Norwegii

Konkurs „Wybitny Polak" w Norwegii. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów

 
 
Konkurs „Wybitny Polak" organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, która m. in. nagradza najlepsze polskie produkty i usługi prestiżowym godłem „Teraz Polska". Celem konkursu jest wykreowanie pozytywnego wizerunku Polaków mieszkających za granicą.


Norweską edycję konkursu „Wybitny Polak" organizuje stowarzyszenie UCI Young Polish Norwegian Professionals Asoccation. Patronat honorowy nad konkursem objęła Ambasada RP w Oslo.

Nominacje mogą być nadsyłane z całej Norwegii w pięciu kategoriach: Biznes, Kultura, Nauka, Osobowość, Młody Polak.

BIZNES: kandydatami mogą być osoby prowadzące udokumentowaną działalność gospodarczą.

KULTURA: kandydatami mogą być zarówno osoby tworzące kulturę: kompozytorzy, pisarze, poeci, malarze itp., nawiązujący w swojej twórczości do Polski, jak również osoby działające na rzecz promocji kultury polskiej.

NAUKA: kandydatami mogą być osoby, które prowadzą działalność naukową lub dydaktyczną w placówkach funkcjonujących poza granicami Polski.

OSOBOWOŚĆ: kandydatami mogą być osoby, wyróżniające się aktywnością, zaradnością, inicjatywą, np. w życiu społecznym.

MŁODY POLAK: kandydatami mogą być osoby, które nie ukończyły 30 roku życia, które odniosły sukces w jednej z powyższych kategorii lub, których działalność w sposób pozytywny oddziałuje na lokalną społeczność i przyczynia się do budowy pozytywnego wizerunku Polaków i Polski wśród lokalnej społeczności.

Zgłoszenia można przesyłać do 10 marca 2012, na adres: uci.org@gmail.com

Szczegółowe warunki konkursu oraz formularze zgłoszeniowe określone są w regulaminie, który jest dostępny pod adresem: www.terazpolska.plReklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas