Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Koncert PINK FREUD w Oslo!

 
 
Już 8 lutego w Oslo podczas tegorocznego festiwalu Vinterjazz 2013 zagra polski zespół PINK FREUD! Jest to świetna okazja aby wybrać się na naprawdę wielkie, muzyczne widowisko!

Vinterjazz festiwal (www.vinterjazz.no ) trwać będzie od 1 do 10 lutego 2013. Pink Freud zagra w Cosmopolite (www.cosmopolite.no <- kupisz tu bilet), a w ciągu 10 dni odbędzie się bagatela 70 koncertów w całej Norwegii!

Przypatrzmy się jednak bliżej polskiemu zespołowi Pink Freud, który zagra „główne skrzypce” już w piątek 8 lutego o godzinie 20:00. Nie od dziś wiadomo, że jeżeli mówimy o muzyce jazzowej, to Polska od dawna jest na samym szczycie krajów wiodących na jazzowej arenie międzynarodowej! Dowodem tego jest właśnie zespół PINK FREUD który został założony w roku 1998, i obecnie jest uważany za wiodącą grupę współczesnego polskiego jazzu. Pink Freud muzykę traktuje bardzo „szeroko”, paleta dzwięków to nie tylko klasyczne elementy, ale także drum`n`bass, punk, rock, dub oraz nawet...electro! Muzyka Pink Freud jest określana jako raczej energiczna, nie bark jej jednak subtelnych i pięknych deatli które ukoją Waszą duszę i zmysły muzyczne.

Najnowsza płyta zespołu to „Horse&Power” wydana w maju 2012 przez Universal Music Polska. A któż odpowiada za całokształt twórczości ? Wojtek Mazolewki- gitara basowa, Tomasz Duda- saksofon, Adam Milwiw-Baron- trąbka, elektronika i Rafał Klimczuk - perkusja. Pink Freud to naprawdę najgorętsze jazzowe odkrycie sceny jazzowej. Zespół gra na całym świecie ciesząc się wielkim zainteresowaniem i entuzjazem publiczności.Nie możecie tego ominąć! Czas wybrać się na wspaniałe przeżycie przy subtelnych dźwiękach Pink Freud, czas spędzić piątkowy wieczór 8 lutego odkrywając nowe horyzonty muzyczne. Cieszmy się polskimi dźwiękami w Oslo, poczujmy ten klimat spotykając się w Cosmopolite na Soria Moria, Vogts gate 64. My- MojaNorwegia.pl na pewno tam będziemy!

Do zobaczenia!


Reklama
Gość
Wyślij
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok