Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do sztabów WOŚP w Norwegii dołącza debiutant. Orkiestra zagra w styczniu w Trondheim Polacy w Norwegii
Patrycja Frączyk 10 grudnia 2017
08:00

Do sztabów WOŚP w Norwegii dołącza debiutant. Orkiestra zagra w styczniu w Trondheim

1
Skomentuj
26. finał Wielkiej Orkiestry w Norwegii w 2018 roku odbędzie się także w Trondheim. Patrycja Frączyk/Sztab WOŚP w Trondheim
Po raz pierwszy w historii Trondheim 13 stycznia 2018 r. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jedna z największych organizacji charytatywnych ma swoje sztaby na całym świecie, a  w czasie 26. Finału – także w środkowej części Norwegii.
Finał w Trondheim odbędzie się w Charlottenlund ungdomsskole. Związane z nim atrakcje to m.in. talent show dla dzieci, trening Urbanize, koncert starych przebojów, psi zaprzęg, kącik dla najmłodszych, polski stół oraz balonowe światełko. Organizatorzy jednak trzymają jeszcze kilka asów w rękawie, które planują wyciągnąć w najbliższym czasie.
Reklama
Sztab WOŚP Trondheim mocno stawia na integrację międzynarodową. Na swoim oficjalnym fanpage’u publikuje materiały w dwóch lub trzech językach (polski, norweski i angielski). Natomiast na tydzień przed Finałem zaplanowana jest akcja promocyjna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Torg w Trondheim, podczas której zostaną rozdane trójjęzyczne ulotki.

Lokalne wsparcie

Przewidziane na 13 stycznia atrakcje organizatorom udało się zaplanować dzięki wsparciu lokalnej społeczności oraz sponsora głównego – lokalnej firmy Vima Bygg As. Przedstawicielom sztabu z Trondheim zależy jednak, aby wydarzenie stało się jeszcze bardziej atrakcyjne, dlatego ciągle szukają sponsorów oraz wolontariuszy. Od zebranej puli zależeć będzie, jak wiele z planów uda się zrealizować.

Ponadto wydarzenie jest objęte patronatem przez Dialogsenteret Trondheim oraz Trondheim kommune. Patronem medialnym została MojaNorwegia.
Członkowie sztabu w Trondheim. Od lewej: Odyseusz Kitliński, Aleksandra Jackowska, Patrycja Frączyk - szef sztabu, Karolina Wiśniewska oraz Cezary Kitliński.
Członkowie sztabu w Trondheim. Od lewej: Odyseusz Kitliński, Aleksandra Jackowska, Patrycja Frączyk - szef sztabu, Karolina Wiśniewska oraz Cezary Kitliński. Patrycja Frączyk
Nieobecna na zdjęciu grupowym Marlena Eira ze sztabu WOŚP w Trondheim.
Nieobecna na zdjęciu grupowym Marlena Eira ze sztabu WOŚP w Trondheim. Patrycja Frączyk
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Olcia11
Olcia11 11-12-2017 22:18

Fajna inicjatywa

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas