Polacy w Norwegii

Ambasada i Konsulat dziękują polskiemu personelowi medycznemu w Norwegii

Natalia Szitenhelm

09 kwietnia 2020 08:12

Udostępnij
na Facebooku
1

Pracownicy Ambasady i Konsulatu wyrażają podziw dla polskiego personelu medycznego w Norwegii. stock.adobe.com/standardowa/Comugnero Silvana

Ambasada RP w Oslo i Wydział Konsularny wyrażają wdzięczność służbie zdrowia za działania w okresie pandemii koronawirusa. Chcą też podkreślić udział polskiego personelu medycznego w walce z COVID-19 na terenie kraju fiordów.
Reklama

Szanowni Państwo,

W imieniu Ambasady RP w Oslo, w tym Wydziału Konsularnego Ambasady RP oraz własnym pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, sanitariuszom, studentom medycyny i innym pracownikom służb medycznych, którzy dbają o życie i zdrowie pacjentów, w tym szczególnie trudnym okresie walki z pandemią koronawirusa w Królestwie Norwegii. Doceniając Państwa trud i zaangażowanie, pragniemy podziękować za ogromny wysiłek, podejmowany każdego dnia, niejednokrotnie z narażeniem własnego życia i zdrowia.

Dziękujemy serdecznie polskim lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom medycznym, licznie zatrudnionym w norweskiej służbie zdrowia: Państwa wiedza, doświadczenie i oddanie Pacjentom zawsze zasługują na uznanie, ale już szczególnie w tak trudnym i wyczerpującym okresie, jakim jest pandemia.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, co Państwo robicie dla nas wszystkich, tu w Norwegii, jak i w innych państwach na całym świecie. Wierzymy, że nasze z głębi serca płynące podziękowania i wsparcie dodadzą Państwu otuchy i sił w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy Państwu najserdeczniej, prosząc o przyjęcie wyrazów najwyższego uznania i szacunku,

Iwona Woicka-Żuławska, Ambasador RP w Norwegii
Anna Śmiałek-Grzyb, Konsul RP

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
luiza stawowy

09-04-2020 12:24

Dziekujemy ! Strona norweska tez wyslala podziekowania
Her kommer en hilsen til deg fra statsministeren og helseministeren som vi håper du vil sette pris på. Takk for jobben du gjør! Med vennlig hilsen NSF

www.jottacloud.com/s/144568694e38c63472da9fcac7b14cc17ab

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram