ZBROJARZ-BETONIARZ POSZUKIWANY!

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   24-02-2021 11:51   |  Numer ogłoszenia: 97402
  • Stanowisko:ZBROJARZ-BETONIARZ

Firma Uniflex & Poolia Norge AS, w ramach umów kontraktowych na 2021 rok, poszukuje dla swoich klientów pracowników na stanowisko betoniarz - zbrojarz.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Główne zadania:
    Montaż szalunków systemowych i tradycyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym na projektach budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego
    Zalewanie betonu
    Zbrojenie
  • Wymagania:
    Kilkuletnie doswiadczenie
    Gotowosc do natychmiastowego podjecia pracy
    Samodzielnosc i zaangazowanie
    Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywny
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie na terenie Oslo i okolic
    Zwrot kosztow dojazdu do pracy
    Zapewniony sprzet
    Zlecenie dla klienta z ugruntowana pozycja na rynku
    Konkurencyjna stawke godzinowa
    Przyjazne srodowisko pracy.
    Mozliwosc pracy w godz nadliczbowych.
    Mozliwosc pracy w systemie akordowym
    Pomoc w zakwaterowaniu, transporcie i adaptacji na terenie Norwegii
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosze o przeslanie cv za pomoca portalu lub bezposrednio na adres e-mail: agata.bebczuk@uniflex.no.

    Jesli to mozliwe prosimy o doloczenie do CV  numeru telefonu do przynajmniej 1 z bylych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przeslnie referencji na pismie.
    Pozdrawiamy

    Uniflex & Poolia AS