Zatrudnimy: Operatorow koparki, ciesli konstrukcyjny, ciesli szalunkowych,

Cała Norwegia  |   20-05-2019 11:20   |  Numer ogłoszenia: 89668
  • Stanowisko:Opertor koparki, ciesla konstrukcyjny, szalunkowy,
Masz udokumentowane doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii w ponizszych zawodach:

- maskinfører (wymagane Norweskie uprawnienia M2,M4)
-"grunnarbeider"-(doswiadczenie przy drenazach i montazu sieci kanalizacyjnych)
- snekker/tømrer/forskallingssnekker
- gulvlegger, parkettlegger
- prace rozbiorkowe/praca z asbestem
- Teamleder, BAS (kierownik brygady, wspolpraca z klientem)
  • Miejsce pracy:
    Cala Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Nasi klienci zlecili nam rekrutacje do swoich projektow:

    > Oparator koparki- ilosc stanowisk 6 - praca w Oslo od 17.06.2019
    (wymagany jezyk angielski, norweskie uprawnienia M2,M4, doswiadczenie pracy w Norwegii)

    > BAS (kierownik brygady, wymagany jezyk Norweski lub Szwedzki, ciesla szalunkowy, praca Oslo i okolice, dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnien na koparki M2,M4,+ prawojazdy B,C+E

    > Ciesla konstrukcyjny (samodzielny-praca z rysunkiem technicznym)
  • Wymagania:
    Nasi klienci wymagaja:

    > swobodnego komunikowania sie w jezyku angielskim lub norweskim
    > doswiadczenia w zawodzie
    > pracy z rysunkiem technicznym
    > kreatywnosci w organizacji swojej pracy/wspolpracy w zaleznosci od powstalych nieprzewidzianych sytyacji
    > wspolpracy w zespole
    > dodatkowym aututem jest posiadanie swojego samochodu i narzedzi (placony jest dodatek za uzywanie samochodu i narzedzi)
    > Personnumer, D-nummer (Numer personalny)
    > Registreringsbevis for EU/EØS-borgere - UDI (Aktualne pozwolenie na prace w Norwegii)
    > Norweskie konto bankowe
  • Oferujemy:
    • Nasi pracownicy pracuja na długich projektacch
    • Możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy
    • Mozliwosc specjalizowania sie w zawodzie
    • Uczciwe stawki godzinowe dopasowane do prezentowanych przez Ciebie kompetencji zawodowych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:*************************************************
    Dlaczego warto pracowac w STRAND Bemanning AS?

    Poniewaz Strand Bemanning jest częscią koncernu STRAND (Strand Group, Byggmester Strand AS, Strand Entreprenør AS, Strand Bemanning AS, Strand Drift Midt AS, Strand Vindu AS i Erase AS).

    Naszym głównym założeniem jest zabezpieczenie koncernu w fachowcow z branzy budowlanej.
    Współpracujemy również z firmami zewnętrznymi, które cenią sobie profesjonalizm, dynamikę w działaniu i optymalną formę komunikacji.
    Zakres naszych działań to: budownictwo przemysłowe, konstrukcyjne, spawalnictwo, maszyny ciężkie.
    Zapewniamy rozwiązania umozliwiajaca stabilną i ciekawą pracę.

    Wyslij juz teraz swoje CV i dokumenty , e-mail:
    mm@strandbemanning.no

Zobacz więcej zdjęć