Zatrudnimy cieśli budowlanych

Oslo, okręg miasta  |   09-08-2021 11:08   |  Numer ogłoszenia: 91104
  • Stanowisko:Cieśla
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    W zwiazku z nowymi projektami, Ergane AS poszukuje wykwalifikowanych ciesli z rejonow Oslo i Viken. Zatrudnienie od razu.
  • Wymagania:
    Odpowiednie doświadczenie lub dyplom czeladniczy
    Samodzielność
    Dokladność, niezawodność i zaangazowanie
    Dobry stan zdrowia
    Nie wymagamy znajomości jezyka norweskiego/angielskiego
  • Oferujemy:
    • Dobre warunki finansowe
    • Stałą umowę o pracę
    • Niezbedne kursy
    • Duze projekty wlasne
    • Przyjemne srodowisko pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Warunki pracy beda ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres post@ergane.no lub kontakt telefoniczny: 415 97 736 lub 465 04 889

    Rozpoczecie pracy: od zaraz