Zatrudnie pielegniarki

Cała Norwegia  |   17-10-2020 23:13   |  Numer ogłoszenia: 96409
  • Stanowisko:Pielęgniarka
  • Branża:Opieka zdrowotna
Witam . Zatrudnie pielegniarki. Pomoge we wszystkich sprawach zwiazanych z legalna praca w Norwegii w zawodzie pielegniarki.Pomoge w znalezieniu zatrudnienia na terenie Norwegii jak i zamieszkania pielegniarkom/pielegniarzom. Pomoge przy nauce jezyka norweskiego / medycznego. Osoby zainteresowane prosze o kontakt marmaxbygg@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Oslo/Norwegia cala
  • Opis stanowiska:
    Pielegniarka ze specjalizacja : dziecieca, instrumentarjuszka, chirurgiczna,Itd
    Pielegniarka,
    Pomoc medyczna,
    Pomoc pielegniarska,
  • Wymagania:
    Uczelnia medyczna min 3 letnia
    Medyczna szkola pielegniarska
    Staz pracy
  • Oferujemy:
    Pomoc przy nostryfikacji dyplomu ,
    Nauke jezyka norweskiego
    Pomoc przy znalezieniu zatrudnienia
    Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania/zakwaterowanie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Nie