Zatrudnię kierowcę kategorii B - Oslo. Praca od zaraz.

Oslo, okręg miasta, Liabru  |   26-11-2023 16:17   |  Numer ogłoszenia: 99324
  • Stanowisko:Kierowca B
  • Branża:Transport i Logistyka
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Zadaniem kierowcy jest rozwożenie małych i lekkich paczek z żywnością (waga pojedynczej paczki do 5kg).
    Praca nie jest wymagająca fizycznie i jest odpowiednia również dla kobiet.
    Trasa jest automatycznie układana przez system, nie trzeba robić tego samemu.

    Stawka 200NOK/h

    Praca na pełen etat 7dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli - z możliwością wykluczenia weekendów (praca tylko od poniedziałku do piątku)

    Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV na adres mailowy info@bdtransport.no
  • Wymagania:
    - Komunikatywny język angielski lub norweski.
    - Prawo jazdy kategorii B.
    - Wysoka kultura osobista
    - Sumienność i dbałość o powierzone mienie.
  • Oferujemy:
    - Umowę o pracę
    - Pracę w pełnym wymiarze z możliwością nadgodzin
    - Zakwaterowanie