Zatrudnie doswiadczonych malarzy i stolarzy

Oslo, okręg miasta  |   05-05-2021 21:04   |  Numer ogłoszenia: 94359
  • Stanowisko:Malarz

Firma Bygg og Malerservice AS zatrudni doswiadczonych malarzy oraz stolarzy. Praca glownie przy malowaniu fasad zewnetrznych oraz budowaniu tarasow itp.

Oslo i okolice do 200km.

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Malarz, szpachlarz, stolarz
  • Wymagania:
    - samodzielnosc
    - doswiadcznie w zawodzie
    - prawojazdy kat b
    - doswiadczeine pracy na terenie Norwegii
  • Oferujemy:
    - mila atmosfere w pracy
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - mozliwosc zakwaterowania
    - wsparcie przy zalatwieniu formalnosci urzadowych
    - mozliwosc stalego kontraktu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wymagana jest umiejetnosc samodzielnej oraz efektywnej pracy.
    CV prosze wyslac na adres mailowy: maler.service@hotmail.com