Wykrawacz miesa

Nordland (Norwegia)  |   28-01-2022 10:32   |  Numer ogłoszenia: 99854
  • Stanowisko:Wykrawacz miesa
  • Branża:Produkcja żywności

Byggtjenester Narvik AS jest firma budowlana zalozona w 2012. Byggtjenester Narvik AS jest firmą zajmującą się pracami budowlanymi w szerokim znaczeniu tego pojecia.

Jestesmy niewielka firma, w ktorej panuje zyczliwa atmosfera.

  • Jestes zainteresowany praca w stabilnej firmie?
  • Zalezy Ci na pracy rotacyjnej
  • Jestes osoba bezkonfliktowa, ktora nastawiona jest na dluga wspolprace

CZEKAMY NA CIEBIE!

  • Wymagania:
    Wymagania:
    - wyksztalcenie kierunkowe
    - udokumentowane doświadczenie w zawodzie na stanowisku hydraulik
    - znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    - doswiadczenie ze Skandynawii
  • Miejsce pracy:
    NARVIK
  • Opis stanowiska:
    - odbiór, ważenie i kontrola tusz;
    - cięcie tusz, cięcie filetów, steków itp.
    - standaryzacja i kontrola jakości surowców
    - użytkowanie i konserwacja maszyn i urządzeń
    - doswiadczenie na stanowisku
    - powinieneś być w dobrej formie fizycznej
    - powinieneś także znać anatomię zwierzęcia, właściwości surowców, standardy sortowania i rozkroju, opis rozkroju i analizy.
    - ważne, aby mieć solidną wiedzę z zakresu higieny i czyszczenia
    - ważne jest rowniez posiadanie wiedzy w zakresie BHP.
  • Oferujemy:
    Tak jak wszystkie inne firmy norweskie oferujemy umowe o prace, pelne ubezpieczenia, feriepenger, ubrania robocze, niezbedne narzedzia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt:
    + 47 959 71 288
    Sylwia@btnarvikas.com

    Prosimy o Cv w j. angielskim lub norweski