TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, NORWEGIA

Vestland  |   29-09-2020 15:01   |  Numer ogłoszenia: 96228
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, NORWEGIA
 • Stanowisko:TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, NORWEGIA
 • Branża:Praca warsztatowa

Eterni Norge, a. s. - aktualnie poszukuje doświadczone osoby na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU 

Miejsce pracy: okolice Bergen


Zakres obowiązków:


Stanowisko mechanika w przetwórni rybnej. Pracownik będzie odpowiedzialny za naprawę usterek, serwis, przeglądy linii produkcyjnych i maszyn z przemysłu rybnego, chłodnie. 


Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no,   tel. +48 600 505 594


 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Polityka prywatności

  Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: ETERNI NORGE AS z siedzibą w Bergen, Torgalmenningen 9, Foretaksreg. no. 996 674 347.

  Przekazywanie danych osobowych Eterni Norge AS poprzez rejestrację lub wysyłanie CV, podanie o pracę, rejestrację za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub wysyłanie innej dokumentacji związanej z oferowaniem pracy osobom poszukującym pracy jest dobrowolne.

  Celem przetwarzania danych osobowych jest oferowanie pracy osobom poszukującym pracy.

  Można skontaktować się z Eterni Norge AS pod adresem privacy@eterni.no
  i otrzymać informacje o tym, jakie informacje przechowujemy o Państwie. Przesyłając e-mail, można również otrzymać informacje o poprawności lub niedokładności danych oraz czy mają one zostać poprawione lub usunięte.

  Eterni Norge AS usuwa informacje, które nie są już potrzebne do celów rejestracji. Nie dotyczy to sytuacji, w których informacje mają być przechowywane zgodnie z innymi przepisami, np. Ustawą o rachunkowości.
  Jeśli mają Państwo pytania dotyczące prywatności i przetwarzania danych w Eterni Norge AS, prosimy o kontakt z nami pod adresem: privacy@eterni.no
  Dowiedz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie www.eterni.no

Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram