TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, DANIA

Dania  |   16-09-2019 10:19   |  Numer ogłoszenia: 91736
  • Stanowisko:TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU, DANIA
  • Branża:Przemysł
Eterni Danmark, a.s. - firma rekrutująca w Danii, aktualnie poszukuje doświadczone osoby na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – Mechanik

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Zakres obowiązków:
•Stanowisko mechanika w przetwórni rybnej. Pracownik będzie odpowiedzialny za naprawę usterek, serwis, przeglądy linii produkcyjnych i maszyn z przemysłu rybnego, chłodnie.

Nasze wymagania:
•Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku – naprawa i konserwacja,
•Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe: (mechanika, hydraulika, elektromechanika),
•Wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych,
•Umiejętność spawania - mile widziana,
•Dobra organizacja pracy,
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
•Stabilną prace na dłuższy okres czasu,

•Praca w rotacji 8/4

•Umowa o prace na dunskich warunkach,

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no,   tel. +48 600 505 594

  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Polityka prywatności

    Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: ETERNI NORGE AS z siedzibą w Bergen, Torgalmenningen 9, Foretaksreg. no. 996 674 347.

    Przekazywanie danych osobowych Eterni Norge AS poprzez rejestrację lub wysyłanie CV, podanie o pracę, rejestrację za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub wysyłanie innej dokumentacji związanej z oferowaniem pracy osobom poszukującym pracy jest dobrowolne.

    Celem przetwarzania danych osobowych jest oferowanie pracy osobom poszukującym pracy.

    Można skontaktować się z Eterni Norge AS pod adresem privacy@eterni.no
    i otrzymać informacje o tym, jakie informacje przechowujemy o Państwie. Przesyłając e-mail, można również otrzymać informacje o poprawności lub niedokładności danych oraz czy mają one zostać poprawione lub usunięte.

    Eterni Norge AS usuwa informacje, które nie są już potrzebne do celów rejestracji. Nie dotyczy to sytuacji, w których informacje mają być przechowywane zgodnie z innymi przepisami, np. Ustawą o rachunkowości.

    Jeśli mają Państwo pytania dotyczące prywatności i przetwarzania danych w Eterni Norge AS, prosimy o kontakt z nami pod adresem: privacy@eterni.no

    Dowiedz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie www.eterni.no