TECHNIK / SERWISANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Cała Norwegia  |   31-03-2023 11:37   |  Numer ogłoszenia: 102303
  • Stanowisko:TECHNIK / SERWISANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

For our Denmark client - Moment is the fastest-growing marketplace for creators. We carry the gear creators recommend and empower them to sell their own goods in our marketplace. To support our growing marketplace we have an operations team who receives, ships, and services the products we sell. This team is working on several new projects next, including enabling creators to sell second hand goods.

We are looking for:

Start:  II polowa kwietnia 2023

Norwegia – miejsce pracy

Zadania:

Wymiana osprzętu i infrastruktury 5G

Serwis

Programowanie oraz usuwanie usterek i błędów

Kwalifikacje:

Doświadczenie jako technik telekomunikacji

Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim

Znajomość pracy na wysokości (masztach telekomunkacyjnych)

Czytanie i rozumienie rysunków technicznych

Mile widziane:

Znajomość aplikacji klienckich - ISDP, NOLS, IPM itp.
Doświadczenie z wymianą stacji prądu stałego
Doświadczenie w podłączaniu urządzeń telekomunikacyjnych do stacji elektroenergetycznych

Cechy charakteru:

Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Umiejętność współpracy

Zaangażowanie w pracę

Elastyczność

Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:

Umowa na 1,5 rocznym projekcie

Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach (koszt 40 Euro tygodniowo)

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni Norway explains how we collect and use information about you and the rights you have.