Szukamy osób mających doświadczenie jako monterzy fasad!

Oslo, okręg miasta  |   13-10-2020 12:45   |  Numer ogłoszenia: 96165
  • Stanowisko:Monter fasad

Jeśli masz kilka lat doświadczenia zawodowego, będziesz mógł rozwinąć umiejętności i poszerzyć doświadczenie.
Nasi specjaliści pomagają w odkrywaniu potencjału kandydata.

Widząc, że nasi klienci się rozwijają a nasi pracownicy odnoszą sukcesy, napędza nas to aby stać się jeszcze lepszymi!

Kontakt: lukasz@sibe.no

  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy osób które potrafią:
    montować drzwi, okna, szklane fasady, szklane dachy, poręcze i szyby, potrafią czytać rysunki techniczne, posiadają uprawnienia do pracy i obsługi: podnośników osobowych, ochrona przed upadkiem, rusztowanie i praca na wysokości. Preferowane są osoby z prawo jazdy kategorii B i własnym samochodem, znajomością języka angielskiego lub skandynawskiego.
  • Wymagania:
    Jesteś osobą:
    kreatywną,
    samodzielną,
    zmotywowaną i zdeterminowaną w osiąganiu celów
  • Oferujemy:
    Możemy zaoferować:
    Dobre warunki płacowe
    Darmowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownicze
    Przyjazne i koleżeńskie środowisko pracy
    Pomoc w znalezieniu mieszkania