Stolarz meblowy

Viken  |   23-04-2021 14:14   |  Numer ogłoszenia: 97852
  • Stanowisko:stolarz meblowy/ operator CNC
  • Branża:Praca warsztatowa
Firma Håndverkeriet Interiør&Design poszukuje stolarzy meblowych/operatorow CNC do warsztatu w Holmsbu.
  • Miejsce pracy:
    Holmsbu
  • Opis stanowiska:
    -produkcja mebli na wymiar, kuchni, schodow, drzwi, itp
    -montaz u klienta
  • Wymagania:
    -wyksztalcenie jako stolarz meblowy/operator CNC oraz/lub doswiadczenie w zawodznie
    -komunikatywna znajomosc jezyka norweskiego lub/oraz angielskiego
    -umiejetnosc pracy samodzielnej oraz w grupie
    -dokladnosc
    -prawo jazdy kat b
  • Oferujemy:
    -stala umowe (po okresie probnym)
    -powazny pracodawca
    -konkurencyjne wynagrodzenie
    -roznorodne zadania
    -nowoczesny park maszynowy
    -standardowe swiadczenia i ubezpieczenia
    -ubrania i buty robocze
    -ewn mozliwosc zakwaterowania w poblizu warstzatu

Zobacz więcej zdjęć