Sprzatanie w Bærum, Asker, Oslo

Viken  |   09-03-2021 12:33   |  Numer ogłoszenia: 93184
  • Stanowisko:Renholder
  • Branża:Inne
Grønt Renhold AS jest norweską firmą, świadczącą kompleksowe usługi sprzątające. Firma istnieje na rynku od ponad 10 lat i jest zarejestrowana w Arbeidstilsynet jako legalny podmiot w branży sprzątającej w Norwegii.Specjalizujemy się w ekologicznym sprzątaniu domów prywatnych oraz biur w rejonie Oslo, Asker, Bærum, Follo i Drammen. W chwili obecnej zatrudniamy 30 osób i wykonujemy ponad 1000 zleceń miesięcznie.Przyjazne środowisku usługi, profesjonalizm i indywidualne podejście sprawiają, że posiadamy bardzo dobre relacje i referencje od naszych klientów. Nasza naczelna dewiza brzmi "Rent. Miljøvennlig. Effektivt."W związku z dynamicznym rozwojem, Grønt Renhold poszukuje osób na stanowisko Renholder.

  • Miejsce pracy:
    Bærum, Asker, oraz Oslo
  • Opis stanowiska:
    Sprzatanie prywatnych domów, biur, klatek schodowych, Sprzatanie na budowach i po przeprowadzkach. Polimeryzacja podlog, mycie okien.

    Wlasny samochod nie jest konieczny, ale bedzie dodatkowym atutem.
  • Wymagania:
    Nasze ogólne oczekiwania to:

    - PRAWO JAZDY jest warunkiem KONIECZNYM do podjecia pracy. Jesli nie posiadasz prawa jazdy i czujesz sie niepewnie za kierownica to nie jest to praca dla Ciebie.
    - znajomość angielskiego w stopniu dobrym, lub języka norweskiego w stopniu komunikatywnym.
    - doświadczenie w sprzataniu prywatnych domow lub biur w Norwegii bedzie duzym atutem
    - dobra kondycja fizyczna i brak przeciwskazan zdrowotnych do podjecia tej pracy - sprzatanie to ciezka praca fizyczna.

    Zatrudniamy wyłącznie osoby niepalące i mieszkajace w Oslo, Bærum, Asker lub najblizszych okolicach.
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie w oparciu o umowe o prace
    - mozliwosc zatrudnienia w niepelnym wymiarze
    - elastyczny grafik

    Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV bezposrednio na adres: jobb@gront-renhold.no

    Dziękujemy za zainteresowanie i pozdrawiamy!
    Zespół Grønt Renhold AS :)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Nie udzielamy zgody na kopiowanie treści ogłoszenia i publikacje na innych portalach ogłoszeniowych.

    Na ewentualne pytania odpowiadamy mailowo lub telefonicznie w godzinach 10:00 - 16:00, od poniedzialku do piatku