Spawacze z językiem skandynawskim stocznia Norwegia

Trøndelag  |   03-02-2023 13:02   |  Numer ogłoszenia: 102067
  • Stanowisko:Spawacze z językiem skandynawskim stocznia Norwegia
  • Branża:Przemysł stoczniowy

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Opis stanowiska pracy

• Spawanie na stoczni w Norwegii, projekty onshore lub offshore.

Wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe

• Umiejętność spawania jedna z metod: 141, 138, 111 lub 135 136

• Znajomość języka norweskiego, szwedzkiego lub duńskiego

Oferujemy:

• Umowa o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

• Długoterminowe zlecenia

• Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie, rotacja

• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie.

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową.

Miejsce pracy:Norwegia