Spawacz/Sveiser 111, 136, 135 - STOLT AS - Oslo

Cała Norwegia  |   15-11-2022 14:00   |  Numer ogłoszenia: 101686
  • Stanowisko:Spawacz/Sveiser 111, 136, 135
  • Branża:Budownictwo
Firma STOLT AS poszukuje do pracy doświadczonych:

SPAWACZ / SVEISER

Wynagrodzenie: 260 NOK/H brutto

Godziny pracy: 40-48 H tygodniowo

Miejsce pracy: Oslo

Start pracy: 12.12.22

Opis stanowiska:

- przygotowanie elementów na warsztacie,

- spawanie i montaż elementów na placu budowy,

Wymagania:
- certyfikaty spawalnicze 111, 136, 135

- certyfikat varmearbeider,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Dobra znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego,

- Pozytywne referencje,

Zapraszamy zainteresowanych kandydatów do przesałania CV na poniższe adresy email w języku angielskim lub norweskim.

lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 465 87 523

Stolt AS company searches for work experienced:

WELDER / SVEISER

Salary: 260 NOK/H brutto

Working hours: 40-48 hours per week

Workplace: Oslo

Start of work: 12.12.22

Job description:

- preparation of elements at a workshop,

- welding of elements at a worksite,

Requirements:

- Welding certificates 111, 136, 135,

- Varmearbeider course,

- Good knowledge of technical drawings,

- Good knowledge of English or Norwegian language,

- Positive references,

Interested candidates are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

  • Miejsce pracy:
    Oslo

Zobacz więcej zdjęć