SPAWACZ 136, 138 / MONTER KONSTRUKCJI STAL - SZKŁO - OSLO

Cała Norwegia  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 99484
  • Stanowisko:SPAWACZ 136, 138 / MONTER KONSTRUKCJI STAL

Firma Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych specjalistów w zawodzie:

SPAWACZ / SVEISER

MONTER KONSTRUKCJI STAL - SZKŁO

Miejsce pracy: Oslo

Start pracy: Natychmiastowy

Stawka wynagrodzenia: 220-250 NOK/H brutto

Zakwaterowanie odpłatne: 5500 - 6000 NOK/M

Godziny pracy: 40 H / tygodniowo

Opis stanowiska:
- spawanie oraz montaż konstrukcji stalowych, rur, barierek, elementów balkonów zgodznie z rysunkiem technicznym w hotelach, biurowcach, szkołach, budynkach mieszkalnych.

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Aktualne certyfikaty spawalnicze: 136, 138
- Doświadczenie zawodowe oraz pozytywne referencje,

Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem na powyższe stanowisko, skontaktuj się z nami pod podanymi niżej numerami telefonu lub e-mailem.

lukasz@stoltbemanning.no
484 33 003

paulina@stoltbemanning.no
465 63 259

  • Miejsce pracy:
    Oslo

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 322