Spawacz-monter z doswiadczeniem Bryne

Rogaland, Bryne  |   15-05-2021 09:06   |  Numer ogłoszenia: 98028
  • Stanowisko:Spawacz-minter
  • Branża:Przemysł
Praca dla dwoch osob w norweskiej firmie bezposrednio bez posrednikow. Wymagane doswiadczenie . Spawacz mig/mag z umiejetnoscia montazu i podstawowa znajomoscia rysunku technicznego. Uprawnienia nie sa wymagane.drugi etat dla operatora pilarki ze znajomoscia rysunku i podstawowa umiejetnoscia spawania mig/mag, obsluga wøzka widlowego i wiertarek stolowych. Uprawnienia rowniez nie sa wymagane. Praca stala po okresie probnym 3-m-ce.
Firma jest potentstem w produkcji przyczep i naczep w NO.
Stabilna,stala praca w gronie 20 pracownikow.
Powaznych chetnych spelniajacych warunki zapraszam do kontaktu telefonicznego.Praca od zaraz dla osøb pisiadajacych norweski numer staly personalny lub id. Jezyk ang w stopniu minimum komunikatywnym mile widziany lub norweski. W komunikowaniu z kierownictwem sluze pomoca w przypadku bariery jezykowej.
  • Miejsce pracy:
    Bryne
  • Opis stanowiska:
    Praca spawaczo-montera polega na montowaniu od pidstaw naczep i przyczep ciagnikowych i spawaniu na gotowo. Dla doswiadczonego spawaczo-montera po przyuczeniu jest to nieskomplikowana praca rutynowa.
    Druga osoba- operator pilarki musi posiadac zdolnosc operowania pilarkami stali, obsluga wøzka widlowego i podstawowa umiejetnosc spawania mig/mag. Praca polega na przewiezieniu z magazynu stali i przycinaniu jej w/g rysunku w procesie przygotowania produkcji
  • Wymagania:
    Doswiadczenie
    Minimum podstawowa znajomosccjez ang lub norweskiego
    Pozytywne nastawienie i chec do pracy
  • Oferujemy:
    Stala praca po okresie probnym 3-m-ce bez pisrednikow
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osobom ktorym wydaje sie ze potrafia spawac i montowac dziekuje