SEC NORGE

Cała Norwegia  |   07-09-2021 19:01   |  Numer ogłoszenia: 98949
SEC NORGE
 • Stanowisko:Brygadzista Brygady Zbrojarzy-Betoniarzy - Foreman
 • Branża:Budownictwo

Grupa SEC od 2010 roku, w skład której wchodzą polskie SEC Pomorze oraz norweskie SEC Norge AS, jest znaczącą marką w branży przemysłu morskiego. Wykonujemy usługi z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, instalacji rurociągów przemysłowych oraz konstrukcji przemysłu offshore i wind offshore.

Grupa SEC świadczy usługi na terenie Polski, jak i na rynkach międzynarodowych. Naszymi klientami są światowe koncerny takie jak: Kvaerner AS, Konecranes Lifting Business, Aker Solutions oraz Frontica.

Dlatego by, sprostać oczekiwaniom naszych klientów poszukujemy Brygadzistów Budowy do projektu związanego z budową serii fundamentów pod pływające farmy wiatrowe.

 • Opis stanowiska:
  - Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy;
  - Bezpośredni nadzór nad personelem budowlanym;
  - Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót;
  - Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót;
  - Bieżące raportowanie o przebiegu prac;
  - Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej;
  - Wspieranie techniczne zespołów realizacyjnych;
 • Wymagania:
  - Wykształcenie wyższe w kierunku budownictwa lądowego, morskiego lub kierunki pokrewne;
  - Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze energetyki odnawialnej.
  - Znajomość języka angielskiego, biegła w mowie i piśmie;
  - Gotowość do budowy zespołów produkcyjnych;
  - Znajomość obsługi komputera, MS Office;

  Mile widziane:

  - Znajomość obsługi MS Project lub MIPS;
  - Wiedza/certyfikat z zakresu zarządzania projektami;
  - Zainteresowanie obszarem energetyki i farm wiatrowych;
 • Oferujemy:
  - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
  - Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  - Atrakcyjne wynagrodzenie;
  - Udział w ciekawych i wymagających projektach;
  - Elastyczne godziny pracy;
  - Praca w rotacji;
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SEC POMORZE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Gdańsku  przy ul. Twardej 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  li chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SEC POMORZE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Gdańsku przy ul. Twarda 12 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. 

  W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail iod@secpomorze.com

  Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu 08.09.2021, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365  dni od momentu 08.09.2021. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed
  Jeżeli roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu 08.09.2021. 

  Twoje dane osobowe przekażemy do Sec Norge (podaj rodzaje dostawców usług lub nazwy konkretnych dostawców). 

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail iod@secpomorze.com lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@secpomorze.com.

Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram