Renholdsleder

Viken  |   30-04-2020 17:01   |  Numer ogłoszenia: 94535
  • Stanowisko:Renholdsleder
  • Branża:Inne
Grønt Renhold AS jest norweską firmą, świadczącą kompleksowe usługi sprzątające. Firma istnieje na rynku od 12 lat i jest zarejestrowana w Arbeidstilsynet jako legalny podmiot w branży sprzątającej w Norwegii. Specjalizujemy się w ekologicznym sprzątaniu domów prywatnych oraz biur w rejonie Oslo, Asker, Bærum, Follo i Drammen. W chwili obecnej zatrudniamy prawie 40 osób i wykonujemy ponad 1000 zleceń miesięcznie.Przyjazne środowisku usługi, profesjonalizm i indywidualne podejście sprawiają, że posiadamy bardzo dobre relacje i referencje od naszych klientów. Nasza naczelna dewiza brzmi "Rent. Miljøvennlig. Effektivt."W związku z dynamicznym rozwojem, Grønt Renhold poszukuje osób na stanowisko Renholdsleder.

  • Opis stanowiska:
    Praca na tym stanowisku jest bardzo różnorodna i obejmuje:
    - szkolenie personelu sprzątającego, wspólna praca na zleceniach
    - zapewnienie odpowiedniej jakości wykonywanych zleceń, kontrole
    - kontakt z klientami firmy, nadzor nad przestrzeganiem zawartych umow, (befaring, oppfølging),
    - obsługa magazynu i pralni, zamawianie środków i sprzętu.
    - opracowywanie planów sprzatania dla klientów (renholdsplaner)

    Wlasny samochod nie jest konieczny, ale bedzie dodatkowym atutem.
  • Wymagania:
    - Min. 1 rok praktyki w serwisie sprzątającym
    - dobra znajomosc jezyka norweskiego w mowie i pismie
    - znajomość srodkow czystosci i technik sprzątania
    - Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    - Umiejętność rozwiązywania problemów
    - Bardzo dobra organizacja pracy
    - Samodzielność oraz inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
    - Umiejętność efektywnego delegowania zadań
    - sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office
    - prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    - Zatrudnienie na pelen etat, stale i atrakcyjne wynagrodzenie.
    - Mozliwosc otrzymywania premii
    - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    - Samochód służbowy w ramach pełnionych obowiązków
    - Przyjazną atmosferę pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesylanie aplikacji na adres jobb@gront-renhold.no z dopiskiem Renholdsleder.
    Referencje od poprzednich pracodawcow mile widziane.
    Siedziba firmy miesci sie w Høvik w gminie Bærum.