Pracownik rozbioru drobiu (kurczaki, indyki)

Vestfold og Telemark  |   15-03-2019 13:49   |  Numer ogłoszenia: 88287
  • Stanowisko:Pracownik rozbioru drobiu (kurczaki, indyki)
  • Branża:Gastronomia
Opis stanowiska:

  • praca przy rozbiorze drobiu na elementy
  • filetowanie
  • praca na taśmie i stołach

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy rozbiorze drobiu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • mile widziana znajomość języka norweskiego

 Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie zgodne z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • miłą atmosferę w pracy
  • pracę w firmie, która traktuje Cię z szacunkiem
  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji tylko w języku angielskim, osoba odpowiedzialna za projekt, porozumiewa się tylko w języku norweskim i angielskim. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Miejsce pracy:
    Vestfold