Pracownik rozbiórkowy/ Pracownik budowlany - Okolice Østfold

Viken  |   14-12-2021 13:01   |  Numer ogłoszenia: 99451
  • Stanowisko:Pracownik rozbiórkowy

Firma Stolt AS poszukuje pracowników budowlanych do rozbiórek.

Projekty na terenie Østfold (Fredrikstad, Sarpsborg, Halden, Moss, Ås) oraz bliskich okolic Oslo.

  • Miejsce pracy:
    Østfold
  • Opis stanowiska:
    - Doraźna pomoc na budowie w zakresie wykonywania pomniejszych prac budowlanych,
    - Transport materiałów budowlanych na placu budowy,
    - Prace rozbiórkowe,
    - Sortowanie odpadów budowlanych
  • Wymagania:
    - Doświadczenie w branży budowlanej/ rozbiórkowej,
    - Pozytywne referencje
    - Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
    - Norweski numer personalny
    =MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE AUTO=
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
    - Umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
    - Wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
    - Nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    - Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    - pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w Oslo
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
    - Szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim:
    alina@stoltbemanning.no
    +47 413 68 972

Zobacz więcej zdjęć